Akıllı ütü devrine alışsak iyi olur!

0
845 Okunma
Akıllı Ütü
Akıllı Ütü

Akıllı ütü, kadınları büyük bir zahmetten kurtarıyor.

Geleneksel ütü, kadınlar için oldukça zahmetli ve zaman alan bir iş. Bunu en aza indirmeyi başaran yeni nesil ütülerle iş yapmak, daha keyifli hale geliyor.

Teknolojinin ilerlemesiyle birlikte günlük hayatımızda kullandığımız birçok şey akıllandı. Ütü de bu değişimden nasibini alan cihazlar arasına katıldı.

Yeni teknoloji sayesinde artık ısı ayarı yapmaya gerek yok. Tüm kumaşların hangi ısıda ütülenmesi gerektiğine akıllı ütü karar veriyor ve her kumaş için ayrı ısı ayarı yapmanıza gerek kalmıyor.

Akıllı ütü, iki farklı şekilde geliyor

Buhar kazanlı ütü ve buharlı ütü olmak üzere iki farklı seçenek sunan Philips, geniş aileler için buhar kazanlı ütüyü öneriyor. Bu seçenek, daha fazla ütü işlerinde hız kazanmayı sağlıyor ve buharlı ütülere göre de 2 kat daha hızlı performans sergiliyor.

Ayrıca, kireç oluşmasını engelliyor ve daha az çabayla mükemmel sonuçlar elde etmenizi sağlıyor. OptimalTemp teknolojisi sayesinde de yanma riskini ortadan kaldırıyor.

Oldukça şık bir tasarıma sahip olan Philips akıllı ütüler, renk seçenekleri ile kadınların büyük beğenisini kazanıyor. Merak edenler için hemen söyleyelim; akıllı ütü fiyatları, 649.99 TL’den başlıyor ve sahip olduğu teknik özelliklere göre 1.499 TL’ye kadar çıkabiliyor.

Kıymetli elbiselerin ömrü uzuyor 

Akıllı ütü teknolojisi, sadece konfor ve kolaylık sağlamıyor. Başına bir şey gelmesini hiç istemediğiniz kıymetli elbiselerinizin ömrü de, geleneksel ütülerle düzleştirilen kıyafetlere göre çok daha uzun oluyor. Yüksek ısı altında ütülenen kıyafetler, tahmin edilen kullanım süresinden çok daha erken sürelerde yıpranıyor ve maalesef ömrünü erken tamamlıyor.

Buraya kadar anlattıklarımız, kadınların ilgisini çekmiş olsa da, aslında Philips ve diğer markalar tarafından sunulan akıllı ütü ürünleri, erkekler için de tercih edilebilecek en kullanışlı ev aletlerinden biri olabilir.

Birçok kadın ve erkek, ütü yapmanın verdiği stres nedeniyle, ütü gerektirmeyen giysileri tercih edebiliyor veya daha kötüsü; bile bile ütüsüz kıyafetlerle gündelik hayata başlayabiliyorlar.

Ürünler hakkında bilgi almak için buraya tıklayabilirsiniz.

Yeni nesil akıllı ütüleri denemekte fayda var.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz