25 Eylül Cuma 2020

Para yıkayan çamaşır makinesi: Vestel Gün Işığı Teknolojisi


Teknoloji artık hayatımızın her yerinde. Evlerimizde de hayatımızı kolaylaştıran birçok teknoloji bulunuyor. Çamaşır makineleri de onlardan biri. Biz bu videomuzda gün ışığı teknolojisi ile çalışan çamaşır makinesi nasıl olur, sorusunu yanıtlıyoruz.

Para yıkayan makine mi olur? Vestel Gün Işığı Teknolojisi

Vestel CMI 10912 GI özellikleri ile kullanıcıların çamaşırlarını teknolojinin tüm faydalarını kullanarak yıkamalarına olanak sağlıyor.

Dilerseniz lafı daha fazla uzatmadan sizleri bu keyifli video ile baş başa bırakalım. İyi seyirler.

Vestel CMI 10912 GI özellikleri

Vestel CMI 10912 GI çamaşır makinesi özellikleri ile ilgili detaylara baktığımızda, Sonradan Ekle özelliğinin öne çıktığını görüyoruz. Böylece, kullanıcı makineyi çalıştırdığı durumda, unuttuğu kıyafetlerini kolaylıkla makineye ekleyebiliyor. Ek olarak, çamaşırların makinede bekleyip kırışmasını önlemek için geliştirilmiş Bitiş Zaman Ayarı özelliği de makinede yer alıyor.

Ülkemizde elektrik ücretlendirmeleri 22:00 – 06:00 saatleri arasında daha düşük. Makinedeki Eko Zaman Ayarı aktif olduğunda makine, bu saat aralığında çalışıyor, elektrik ücretinden tasarruf yapılmasını sağlıyor.

Makinenin en büyük kozlarından biri tabii ki Gün Işığı Teknolojisi. Güneş ışınlarının temizleyici etkisinden ilham alınarak tasarlanan fotokatalitik filtre, çamaşır makinesi içerisindeki havayı temizliyor. Fotokatalitik filtre modülü, oluşan kötü kokuları özel filtresinden geçirerek taze havanın içeride sirküle olmasını sağlıyor ve onları yüzeylere sinmeden yok ediyor.

YAZAR: Hazal Orta

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

tiktok reklamları yasaklıyor, tiktok,

TikTok reklamları yasaklıyor! Hangi reklamlar bu kapsamda?

Uzun zamandır sosyal medyada satılan insanları zayıflattığı iddia edilen takviye gıdaların reklamları birçok kişide sağlık …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir