18 Nisan Pazar 2021

Para yıkayan çamaşır makinesi: Vestel Gün Işığı Teknolojisi


Teknoloji artık hayatımızın her yerinde. Evlerimizde de hayatımızı kolaylaştıran birçok teknoloji bulunuyor. Çamaşır makineleri de onlardan biri. Biz bu videomuzda gün ışığı teknolojisi ile çalışan çamaşır makinesi nasıl olur, sorusunu yanıtlıyoruz.

Para yıkayan makine mi olur? Vestel Gün Işığı Teknolojisi

Vestel CMI 10912 GI özellikleri ile kullanıcıların çamaşırlarını teknolojinin tüm faydalarını kullanarak yıkamalarına olanak sağlıyor.

Dilerseniz lafı daha fazla uzatmadan sizleri bu keyifli video ile baş başa bırakalım. İyi seyirler.

Vestel CMI 10912 GI özellikleri

Vestel CMI 10912 GI çamaşır makinesi özellikleri ile ilgili detaylara baktığımızda, Sonradan Ekle özelliğinin öne çıktığını görüyoruz. Böylece, kullanıcı makineyi çalıştırdığı durumda, unuttuğu kıyafetlerini kolaylıkla makineye ekleyebiliyor. Ek olarak, çamaşırların makinede bekleyip kırışmasını önlemek için geliştirilmiş Bitiş Zaman Ayarı özelliği de makinede yer alıyor.

Ülkemizde elektrik ücretlendirmeleri 22:00 – 06:00 saatleri arasında daha düşük. Makinedeki Eko Zaman Ayarı aktif olduğunda makine, bu saat aralığında çalışıyor, elektrik ücretinden tasarruf yapılmasını sağlıyor.

Makinenin en büyük kozlarından biri tabii ki Gün Işığı Teknolojisi. Güneş ışınlarının temizleyici etkisinden ilham alınarak tasarlanan fotokatalitik filtre, çamaşır makinesi içerisindeki havayı temizliyor. Fotokatalitik filtre modülü, oluşan kötü kokuları özel filtresinden geçirerek taze havanın içeride sirküle olmasını sağlıyor ve onları yüzeylere sinmeden yok ediyor.

YAZAR: Hazal Orta

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Online alışveriş ile tasarruf etmenin püf noktaları

Pandemi ile yaygınlaşan internet üzerinden alışveriş bu dönem öncesinde de birçok kişi tarafından tercih ediliyordu. …

1 yorum

  1. Vestelmi orada dur 1.5 sene önce cam.mak.aldım 1.5 yaşında çocugum var o günden bu güne defalarca servis geldi yine ayni yine aynı camaşırlar dışarda yıkatıyorum usandım bıktım.sevis bölge mudu.ulaştım netice kacaman 0 vesteli duyunca arttık midem bulanıyor.piskolojim bozuldu askari ücretle geciniyoruz nesıl vestle ugraşalım sadece elimizden vestele ve servisine dua ediyorum.gercek çocuklu bir anne olarak magdurum.belki ilgilileri diyar diye dua ediyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir