Akıllı Çorap Owlet ile bebeğinizi takibe alın

0
1.093 Okunma
Owlet Akıllı Çorap

Ebeveyn olduktan sonra hayattaki önceliğimiz, çocuklar oluyor. Onların iyiliği ve sağlığı için sürekli çaba sarf ediyoruz.

Giyilebilir teknolojiler, daha iyi bir ebeveyn olmak için her gün yeni gelişmeler sunuyor.  Bu gelişmelerden biri de Owlet Akıllı Çorap. 2015 yılında ilk sürümü çıkan akıllı çorap, daha da geliştirilerek yeniden satışa sunuldu.

Owlet Akıllı Çorap

Owlet Akıllı Çorap 2

Uzun süredir hastanelerde kullanılan bu yöntem, ilk defa Jacob Colvin tarafından hayata geçirildi. İlk olarak 2 farklı renk seçeneği ve hijyene önem veren ebeveynler için yıkanabilirlik özelliğinin olduğunu belirtelim. Gece yatarken bebeğinize giydirdiğiniz akıllı çorap, bebeğinizin kalp ritmini, vücut sıcaklığını ve uyku kalitesini izlemenize yardımcı oluyor.

Bu bilgileri kendi veri tabanında toplayarak ileri zamanda karşılaşabileceği rahatsızlıklar için sizi önceden uyarabilmeyi hedefliyor. Owlet akıllı çorap, mobil cihazınıza yükleyeceğiniz  program ile verilere ulaşmanızı sağlıyor. Bu program sayesinde siz uyurken bebeğinizin vücut sıcaklığının normal seyrinden üstünde olması durumda size ışık ve seslerle bildirim verebiliyor.

Özellikle yeni anne-baba olmuş bireylerin tedirginlikleri aza indirmede başarı sağlamış. Girişimci Jacob Colvin, kendi bebeği ile ilgili yaşadığı bir sorundan dolayı bu projeyi geliştirmiş ve bebeğinizin sağlığını tehdit edebilecek unsurlardan uzak durmuştur.

Ürünü kullanan ebeveynlerin %83’ü, akıllı çorap kullanırken daha rahat uyuduklarını belirtmiş. Birçok ödül almış Owlet akıllı çorap, 45 gün iade garantisi ile satışta.

Satın almak veya daha fazla bilgi edinmek için web sitelerini buradan ziyaret edebilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz