11 Ağustos Perşembe 2022

Beğendiğin ürünün fotoğrafını çek Hepsiburada’ya sor


Hepsiburada, internetten alışverişi kolaylaştıran ve hızlandıran uygulamalarından birini daha hayata geçirdi. Hepsiburada Çekbul adı verilen özellik sayesinde, gördüğü bir ürünü satın almak isteyen müşteri, fotoğrafını çekerek arama sözcükleri bile yazmadan ürüne Hepsiburada platformundan ulaşabiliyor.

Online alışveriş deneyimine yeni bir boyut getiren Hepsiburada Çekbul ile beğendiğiniz bir ürüne artık daha kolay ve hızlı bir şekilde ulaşabiliyorsunuz. Bunun için yapmanız gereken tek şey, beğendiğiniz ürünlerin fotoğrafını çekmek. Hepsiburada Çekbul‘un arkada çalışan yapay zeka teknolojisi sayesinde beğendiğiniz ürünün fiyatını ve özelliklerini 1-2 saniyede öğrenebiliyorsunuz.

Önce kadınlar denedi!

Müşteriyi doğru anahtar sözcükleri bulma ve arama yaptığı zaman karşısına çıkan onlarca sayfada dolaşma zahmetinden kurtaran Hepsiburada Çekbul, test ve geliştirme aşamasında ilk olarak moda kategorisinde müşterilere sunuldu. Hepsiburada’nın yaptığı tüketici anketlerinde; özellikle kadın müşterilerin, sosyal ortamlarda görüp beğendikleri kıyafetleri internette aramak için Hepsiburada Çekbul’u sıklıkla kullandıkları ortaya çıktı. Hepsiburada Çekbul, gerekli altyapı geliştirmelerinden sonra bu ay itibarıyla Hepsiburada platformundaki tüm kategorilerde kullanılabilir hale gelecek.

 

 

YAZAR: Emin Çıtak

Tamriel'in bağrından kopup gelen Emin, sıkı bir TES ve Dark Souls hayranıdır ve aynı zamanda çocukluktan beri tam bir oyun delisidir. Çok uzun zamandır oyun oynuyor, tam çözüm çekip, inceleme yazıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Disney+ hız kesmiyor! “Dünyayla Benim Aramda” yayın tarihi belli oldu

Türkiye için yeni bir Dijital içerik platformu olan Disney+, yerli içeriklerini arttırmaya devam ediyor. Platformun …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.