Beğendiğin ürünün fotoğrafını çek Hepsiburada’ya sor

0
463 Okunma

Hepsiburada, internetten alışverişi kolaylaştıran ve hızlandıran uygulamalarından birini daha hayata geçirdi. Hepsiburada Çekbul adı verilen özellik sayesinde, gördüğü bir ürünü satın almak isteyen müşteri, fotoğrafını çekerek arama sözcükleri bile yazmadan ürüne Hepsiburada platformundan ulaşabiliyor.

Online alışveriş deneyimine yeni bir boyut getiren Hepsiburada Çekbul ile beğendiğiniz bir ürüne artık daha kolay ve hızlı bir şekilde ulaşabiliyorsunuz. Bunun için yapmanız gereken tek şey, beğendiğiniz ürünlerin fotoğrafını çekmek. Hepsiburada Çekbul‘un arkada çalışan yapay zeka teknolojisi sayesinde beğendiğiniz ürünün fiyatını ve özelliklerini 1-2 saniyede öğrenebiliyorsunuz.

Önce kadınlar denedi!

Müşteriyi doğru anahtar sözcükleri bulma ve arama yaptığı zaman karşısına çıkan onlarca sayfada dolaşma zahmetinden kurtaran Hepsiburada Çekbul, test ve geliştirme aşamasında ilk olarak moda kategorisinde müşterilere sunuldu. Hepsiburada’nın yaptığı tüketici anketlerinde; özellikle kadın müşterilerin, sosyal ortamlarda görüp beğendikleri kıyafetleri internette aramak için Hepsiburada Çekbul’u sıklıkla kullandıkları ortaya çıktı. Hepsiburada Çekbul, gerekli altyapı geliştirmelerinden sonra bu ay itibarıyla Hepsiburada platformundaki tüm kategorilerde kullanılabilir hale gelecek.

 

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz