9 Ağustos Salı 2022

Beko Vitaminist Blender ile sağlıklı lezzetler bir arada!

Beko’nun yeni ürettiği Vitaminist Blender ile çok rahat bir şekilde yeni lezzetler üretebilirsiniz. Profesyonel işler çıkarmak için bu ürünü tercih edebilir ve merak ettiklerini Pemte Teknoloji’ye sorabilirsiniz.


Beko vitaminist blender
Beko vitaminist blender

Sebze ve meyveleri keyifle tüketmenin yolu taze meyve suyu ve smoothie’lerden geçiyor. “Raw Food” yani çiğ beslenme akımının gözde içeceklerinden smoothie’ler, taze meyve sularıyla birlikte protein,mineral, karbonhidrat ve vitamin ihtiyaçlarınızı doğrudan karşılayarak sağlıklı beslenmenizi sağlıyor. Sağlığınızın destekçisi bu ürünleri evde hazırlamak için ihtiyacınız olan tek şey ise iyi bir blender. Beko bu ihtiyacınız için yeni ürünü Vitaminist’i kullanımınıza sundu.

EN İYİ ÖZELLİĞİ HER ZAMAN YANINIZDA OLMASIDIR

Vitaminist adındaki BKK 3098 Blender ile meyve kokteyllerinden detoks içeceklere kadar pek çok farklı tarifi kısa sürede hazırlamanız mümkün. 600 ml. Tritan taşınabilir karıştırma şişesinde hazırladığınız sağlıklı lezzetleri her an yanınızda taşıyabilirsiniz. İçme ağızlığı sayesinde de kullanım kolaylığı sağlayan Vitaminist ile istediğiniz her yerde taze içeceğinizi yudumlayabilirsiniz.

OLDUKÇA PROFESYONEL İŞLER ÇIKARABİLİRSİNİZ

22.000 RPM gibi yüksek dönüş hızı ve 2 kademeli hız ayarı ile sebze, meyve ve faydalı kuruyemişleri kısa sürede pürüzsüz hale getiren Vitaminist, Tritan malzemenin kırılmaz, çizilmez ve koku yapmaz özelliği sayesinde uzun yıllar sağlıklı kullanım imkanı sunuyor. 350 W motor gücü bulunan ürün, paslanmaz çelik parçalama bıçağı ve kaydırmaz ayaklarıyla da tezgah üzerinde güvenli çalışıyor.

YAZAR: Seda Alkan

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Alzheimer hastalığının çözümü müzikden geçiyor olabilir! 2

Alzheimer hastalığının çözümü müzikden geçiyor olabilir!

Müzik beyin sağlığı için oldukça önemli bir noktada yer alıyor. Ruha etki eden şarkılar sayesinde …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.