18 Ağustos Perşembe 2022

Bilgisayar kasasında yemek pişiren kadın


Ofis ortamında yemek pişirebilmek herkesin imkânı olan bir şey değil. O nedenle ofis çalışanları genellikle benzer yemek döngüsüyle hayatlarına devam ediyor, arada bir farklı bir yiyecekler deneyerek sıkıcılıktan kurtulmaya çalışıyor.

Haberimize konu olan bu Çinli kadın ise, mutfaktan eser olmayan bir ofiste bile yemek pişirilebileceğini kanıtlayan cinsten. Nasıl mı? Çalışma bilgisayarını kullanarak!

İlginç yerlerde, farklı şekillerde yemeklerin yapıldığı YouTube kanalının yeni videosunda, bu sefer bilgisayar kasası kullanılarak Çin hamburgeri yapılıyor. İlk önce bilgisayar kasasından anakart ve power supply sökülüyor, temizlik yapılıyor ve boşalan PC kasasının içerisinde ufak çaplı bir ateş yakılıyor.

Dilerseniz sözü daha fazla uzatmayalım ve sizi bu ilginç video ile baş başa bırakalım. İyi seyirler.

YAZAR: Emin Çıtak

Tamriel'in bağrından kopup gelen Emin, sıkı bir TES ve Dark Souls hayranıdır ve aynı zamanda çocukluktan beri tam bir oyun delisidir. Çok uzun zamandır oyun oynuyor, tam çözüm çekip, inceleme yazıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

5 sn içinde makyaj fırçalarını temizleyen makine!

Teknolojinin hayatımızın her alanına girdiğini ve işlerimizi kolaylaştırdığını hep söylüyoruz. Fakat bu kez robot süpürge, …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.