Bridget Jones’un Bebeği

0
247 Okunma

Bridget Jones serisi, tatlı bir bebekle devam ediyor. 2000’lerin başında, tuttuğu günlüklerle hayatımıza giren Bridget, çalkantılı aşk dünyasında yeni bir evreye giriyor: Annelik.

Artık 40’lı yaşlarına giren Bridget Jones’un (Renee Zellweger) yaşamında uzun bir aradan sonra işler yolundadır. Mark Darcy’den (Colin Firth) boşandıktan sonra kendini işine adamış, başka bir şey düşünmeden çalışmaktadır. Belki de yıllar sonra ilk defa yaşamının mutlak kontrolü kendi elindedir. Fakat bu durum, Darcy’nin 180 derece tersi bir karakterdeki Amerikalı Jack Qwant (Patrick Dempsey) ile tanışana kadar devam eder. Amerikalı’dan etkilenen, fakat Darcy’den de tümüyle vazgeçemeyen Jones’un yaşamı, hamile olduğunu öğrenmesiyle bambaşka bir seyre girer. Tabii bir problem daha vardır, bebeğin babasının bu iki adamın hangisinden olduğundan emin değildir.

İngiltere yapımı filmin yönetmen koltuğunda Sharon Maguire oturuyor. Baş rol oyuncuları ise Renée Zellweger , Colin Firth, Patrick Dempsey, Jim Broadbent, Gemma Jones.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz