25 Ocak Salı 2022

Burberry, sanal Pocket Bag deneyimini başlatıyor


İngiliz moda markası Burberry, teknoloji ve moda üzerine çalışmalar yapmaya devam ediyor. Marka, 2021 İlkbahar / Yaz kampanyasının okyanus temalarından ilham alan yeni bir artırılmış gerçeklik deneyimi başlattı.

Burberry’den sanal cep çantası koleksiyonu

Burberry, İlkbahar / Yaz 21’in lansmanı vesilesiyle 3 boyutlu sanal cep çantası tasarladı. Moda markası, ‘In Bloom‘ adını verdiği sanal çanta koleksiyonu için bir deniz kızı ile köpekbalığı arasındaki aşkın çiçek açtığı, çağdaş bir peri masalından ilham aldığını belirtti.

Burberry‘nin resmi web sitesi ve uygulaması aracılığıyla kullanıcılar, Pocket Bag‘in AR versiyonlarını koleksiyondan dört farklı şekil ve boyutta düzenleyebilir, sonuçları sosyal medyada paylaşmak üzere görüntüleyebilirler. Şirket, “Bu deneyimler, çevrimiçi müşteri yolculuklarımızı zenginleştirmeyi ve dijital içeriğimizi müşterilerin fiziksel çevresine taşımayı amaçlıyor” açıklamasında bulundu. Moda devi Burberry, geçtiğimiz zamanlarda kullanıcıların hem sanal hem de fiziksel ödüller kazanmasına izin veren bir dizi dijital oyun da yayınlamıştı.

Burberry’nin sanal cep çantalarına buraya tıklayarak erişebilirsiniz.

YAZAR: Merve Sağır

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Adidas, 3D yazıcı ile koşu ayakkabısı üretti

Spor giyim markası Adidas, 3 boyutlu baskı teknolojisini kullanarak bir koşu ayakkabısı üretti. 3D baskı …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir