Çocuklar için akıllı telefon: Wiky Watch 2

2
1.431 Okunma
Çocuklar için akıllı telefon özellikli kol saati.
Çocuklar için akıllı telefon özellikli kol saati.

Çocuğu için endişelenmeyen anne yoktur her halde… Yeni akıllı telefon Wiky Watch 2 ile endişelerinize son verin. Çünkü, çocuğunuz dışarıdayken de onu kontrol edebileceksiniz. Wiky Watch 2 akıllı telefon size bu imkanı sunuyor. Nasıl olduğunu buyrun hep birlikte öğrenelim…

Wiky Watch 2, telefon özellikli akıllı saat, BTK yani Bilgi, Teknoloji ve İletişim Kurumu onaylı bir ürün. 4-12 yaş çocuklar için uygun olan bu akıllı saat, sadece bir saat değil, aynı zamanda telefon olarak da kullanılabiliyor.

Telefondan kontrol

Her hangi bir operatörden alacağınız SIM kartı saate takıp çocuğunuzla o dışarıdayken de iletişim kurabilirsiniz. iOS ve Android uyumlu Wiky Watch 2 ile güvenli liste oluşturabilir, böylece çocuğunuzun sadece iletişim kurmasını istediğiniz 15 kişinin numaralarını rehberine ekleyerek güvenliğini sağlayabilirsiniz.

Acil durumlarda SOS tuşu, rehberdeki kişilere konum bilgisi ve sesli mesaj gönderebiliyor. Dilediğiniz zaman harita üzerinden çocuğunuzun konumunu takip ederek nerede olduğunu kontrol edebiliyorsunuz.

Çocuğunuz, saati kolundan çıkardığı zaman 3 dakika içinde tekrar takmazsa üzerindeki sensör sayesinde size bir uyarı mesajı geliyor. Ayrıca Wiky Watch 2 sizi 2G teknolojisi ile çocuğunuzun sağlığından da haberdar ediyor. Mavi, pembe ve sarı olmak üzere 3 farklı renk seçeneği ile sizlerin beğenisine sunulan Wiky Watch 2, çocuğunuz ile ilgili bütün güvenlik endişelerinizi de ortadan kaldırıyor.

Tanıtım videosu

Telefon özellikli akıllı saatin ilk sürümünün tanıtım videosunu paylaşıyoruz;

Cihazın fiyatı 599 TL olup, internetten sipariş edebiliyorsunuz.

2 YORUMLAR

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz