Daha iyi nefes için Fakir Vigor Plus hava temizleyici

0
815 Okunma
Fakir Vigor Plus hava temizleyici
Fakir Vigor Plus hava temizleyici

Fakir Vigor Plus, hava değişiminin kendini iyice hissettirdiği bugünlerde hava temizleyicileriyle, mekanlara ferahlık getiriyor. Özellikle astım hastaları için sevindirici olan bu ürün, daha iyi bir nefes almamız için geliştirilmiş. Derin bir nefes çekerken korkmamıza gerek kalmayacak. Bu ürün kirli havayı temizleyecek ve bize daha sağlıklı bir hayat sunacak. Teknolojinin gelişmesi özellikle sağlık için etkili bir adım oldu.

Özellikle sağlık sektöründe ilerleyen teknoloji, çeşitli hastalıklarla mücade eden insanlara büyük yardımı dokunuyor. İnsanların hayatını daha iyi hale getirmek için geliştirilen teknolojiler biz insanlara sunulan en büyük yardımlardan biri olsa gerek.

Havadaki mikroplar artık sorun değil!

Yaz yaklaşıyor. Baharda, havada oluşan mikroplar çeşitli hastalıklara sebep olabiliyor. Temiz ve ferah bir hava bu hastalıkların üstesinden gelebiliyor. Fakat çoğu zaman temiz bir havaya erişebilmek kolay olmuyor. Fakir Hausgeräte temiz havaya ulaşmamız için teknolojiyi kullandı ve Vigor Plus ve Vita hava temizleyicilerini karşımıza çıkardı.

Alerjik bünyeler, kronik üst solunum yolları enfeksiyonları ve astımı olanlar için mevsim geçişleri kabusa dönüşürken, Fakir Hausgeräte’nin Vigor Plus ve Vita hava temizleyicileri ortamdaki havayı temizleyerek alerjen maddelerden etkilenme oranını en aza indiriyor.

Temiz hava evinize geliyor!

Fakir Vigor Plus İyonik Hava Temizleyici, bahar mevsiminin yaklaştığı bugünlerde alerjisi olanlar için dışarı çıkmak yerine temiz havayı evlere getiriyor. Aktif oksijen çıkışı ve 70 m2’lik kullanım alanı mekanların her köşesine ferahlık katıyor. Toz ve koku sensörleri ile otomatik hava kalitesi kontrolüne olanak veren Fakir Vigor Plus kolay temizlenebiliyor. H.E.P.A, TiO2, karbon, ön ve plazma filtreleriyle güçlü filtreleme sağlarken mikroorganizmaların oluşmasını engelliyor.

Bulunulan mekanda tertemiz bir hava için Fakir Vita İyonik Hava Temizleyici bir diğer alternatif oluyor. İyon çıkışı ve aktif oksijen çıkışıyla 25 m2’lik kullanım alanında tam etki gösteren Vita, mekanların havasını değiştiriyor. Kolay temizlenir plazma toz toplayıcısıyla H.E.P.A filtre özelliği güçlü filtreleme sağlarken havadaki toz ve partikülleri ayırarak ortamdaki havayı temizliyor.

Fakir Hausgeräte hava temizleyicileriyle bahar aylarını eziyet olmaktan çıkarıyor.

Ayrıntılı bilgi için buraya tıklayabilirsiniz.

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz