Daha sağlıklı bir ev için yardımcınız Netatmo

0
213 Okunma
Netatmo Sağlıklı Ev Koçu

Akıllı ev eşyaları sadece yaşamımıza kolaylaştırmak değil sağlık ve konforumuzu arttırmak için de gelişiyor. Aileniz için daha sağlıklı ortamlar hazırlamanız akıllı ev koçu Netatmo ile artık daha kolay. Netatmo, akıllı ev teknolojilerinde çalışmalar yapan bir firma. Özellikleri kadar tasarımı da oldukça başarılı olan sağlıklı ev koçunun kullanımı da oldukça kolay.

Netatmo Sağlıklı Ev Koçu

Netatmo özelikleri ve kullanımı

Bu ürün sağlıklı insanlar için önemli bir yere sahip fakat özellikle evinizde astım ve benzeri hastalıkları olan bireyler varsa sizin için bir kurtarıcı olabilir. Netatmo evinizdeki havanın canlılığını ölçerek size uyarılarda bulunur. Bulunduğu ortamdaki nem, hava kalitesi, sıcaklık ve hatta gürültüyü ölçümleyerek az veya aşırı durumları size bildirir. Bildirimleri akıllı telefonlarınıza ücretsiz olarak kurabileceğiniz uygulamalar ile sağlar.

Bu uygulama evde olmasanız da havanın durumunu öğrenmenize yardımcı olur. Eğer evinizde farklı akıllı teknolojiler kullanıyorsanız aldığınız bildirimler ile daha sağlıklı bir ev ortamı oluşturabilirsiniz. Ayrıca evinizdeki tüm odalar için farklı Netatmo kullanabilir hepsini aynı uygulama üzerinden takip edebilirsiniz.

Ortamdaki havanın kalitesi ve nem oranı astım ve faranjit gibi rahatsızlıkları bulunan insanlar için önemli kavramlardır. Ayrıca her birey daha sağlıklı bir uyku için temiz ve kaliteli ortama ihtiyaç duyarlar. Uyku saatlerinizde evinizdeki gürültü oranınıza ölçümleyerek kaydeder ve bunlardan faydalanmanızı sağlar. Netatmo, gürültü azaltma üzerine kurulan Quiet Mark kurumundan ev ortamını iyileştirme adına sertifikaya sahiptir.

Sizde aileniz için evinizin havasını optimize etmenize yardımcı olacak sağlıklı yaşam koçuna ihtiyaç duyuyorsanız bu ürün sizin için bir tercih olabilir. Daha detaylı bilgiye sahip olmak için Netatmo sayfasını inceleyebilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz