26 Nisan Perşembe 2018

Düşük kalorili ve lezzetli yemekler yapmanın sırrı


Düşük kalorili ama aynı zamanda lezzetli yemekler mi yapmak istiyorsunuz? De’Longhi Multifry ile çok az yağ kullanarak farklı lezzetler deneyebilirsiniz. Multi pişirme sağlayan De’Longhi Multifry ile patatesten risottoya, kuskustan pizzaya, biftekten balık filetoya, kekten turtaya kadar farklı yemekler hazırlayabilir, alışılmış diyet menülerinin dışına çıkabilirsiniz.

De’Longhi Multifry, yenilikçi bir mutfak aleti olarak mutfakta fark yaratmak isteyenlerin ilk tercihi olan ürünlerden biri. Mutfakta zaman kazanmak isteyenlere pratik bir kullanım sunan Multifry, SHS 360 derece pişirme özelliğiyle yemekleri kısa sürede pişirmenizi sağlıyor. Kendiliğinden ısı yayımı ve ızgara pişirme tekniği sunan ürün, yemeklerin pişerken kurumasını da önlüyor.

De’longhi Multifry ile sınırsız tarifler

En iyi pişirme performansı ile hem aparatlı hem de aparatsız olarak kullanım sunan ürün ile sınırsız sayıda tarifi uygulayabilirsiniz. De’Longhi Multifry’la az yağ kullanıp düşük kalorili kızartmalar hazırlayabilir, böylece hem sağlığınızı hem de formunuzu kolayca koruyabilirsiniz.

De’Longhi ürünleri ve De’Longhi Multifry ile ilgili daha fazla bilgi için buraya tıklayabilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Mayın Tarlası oynamayı özleyenler buraya!

Microsoft, Windows’un klasik oyunlarından Mayın Tarlası, hemen herkesin en az bir kez oynadığı veya tutkun …

Bir Cevap Yazın