16 Ağustos Salı 2022

Elektrikli Tefal Barbeque AromatiQ


Tefal Barbeque AromatiQ
Tefal Barbeque AromatiQ

Özellikle Türk insanının olmazsa olmaz kültürlerinden biri mangal kültürü. Et seven bir toplum olarak aile ve arkadaş ortamlarının vazgeçilmezi mangal büyük bir önem taşıyor. Mangalda et pişirmek zahmetli bir iş. Hele de karnımız acıkmışsa mangalı beklemek can sıkıcı olabiliyor.

Elektrikli mangal setleri ile zahmetimiz yarıya iniyor ve lezzetli yemeklere ulaşmak çok daha kısa bir zamanda mümkün oluyor. Bu elektrikli mangal setlerinden bir yenisi ise Tefal Barbeque AromatiQ. 3 farklı pişirme özelliği sunan bu ürün ızgara, aromalandırma ve fırınlama yapabiliyor.2300 W yüksek gücü sayesinde etleriniz en kısa zamanda lezzetli bir şekilde pişiyor. Size daha lezzetli bir yemek deneyimi sunmayı amaçlayan bu ürün içerisinde doğal ahşap parçaları barındırıyor. Bu sayede doğal ahşap aroması elde edebiliyorsunuz.

Fırın pişirme özelliği istiyorsanız bu üründe ısı reflektörü mevcut. Bu reflektör, yemeğinizi sanki fırında pişirmişsiniz gibi bir deneyim yaşatıyor. 6 adet ayarlanabilir termostat sayesinde damak tadınıza göre yemeklerinizi pişirmek mümkün. Çıkarılabilir parçaları sayesinde ise bulaşık makinenizde kolayca yıkayabiliyorsunuz.

Mangal yapmayı sevenler için ideal bir ürün gibi görünen Tefal Barbeque AromatiQ fiyatı şu an indirimli haliyle 1.049.00 TL. Ürünle ilgili daha fazla bilgi veya ürünü satın almak için buraya tıklamanız yeterli.

YAZAR: Seda Alkan

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

LG InsaView buzdolabı Türkiye’de satışa çıktı

LG InstaView Door-in-Door Buzdolabı 2022 serisi Türkiye’de satışa çıktı. LG ThinkQ ile uzaktan yönetilebilen akıllı …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.