8 Mayıs Cumartesi 2021

En hijyenik akıllı kan şekeri cihazını denedim😍 (Polygreen akıllı kan şekeri cihazı)


Akıllı sağlık teknolojileri denilince akla ilk gelenlerden olan Polygreen, her kitleye hitap ediyor. Polygreen, sağlık teknolojilerini akıllı hale getiriyor. Daha önce akıllı ateş ölçerini incelediğimiz markanın bu defa akıllı kan şekeri cihazı ile karşınızdayız. Oldukça geniş bir ürün yelpazesine sahip Polygreen’in akıllı kan şekeri cihazını videoda sizin için denedik. Lafı fazla uzatmadan sizi videomuz ile baş başa bırakalım….

Polygreen akıllı kan şekeri ölçme cihazı incelemesi

Polygreen, akıllı kan şekeri ölçüm cihazı ile şeker hastaları ve hamileler gibi kitlelere büyük kolaylık sağlıyor. Mobil uygulama ile entegre çalışan cihaz sayesinde ölçüm sonuçlarınızı dijital olarak takip edebilirsiniz. Açlık ve tokluk kan şekerinizi parmağınızdan ölçebilirsiniz. Kompakt tasarımı ve taşıma kutusu ile yanınızda kolayca taşıyabilirsiniz. Pandemi koşullarına uygun üretilen cihazın stripleri tek tek açılıyor ve hijyenik bir kullanım sağlıyor. 300’e kadar ölçüm yapabildiğiniz Polygreen akıllı kan şekeri ölçüm cihazı 2 adet AAA pil ile çalışıyor. Düzenli olarak kan şekerini ölçmesi gereken bireylere ise ölçüm hatırlatma alarmı ile fayda sağlıyor.

YAZAR: Sevde Sivri

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Koronaya karşı geliştirilen iki yerli ilaç, ağustos ayında kullanıma girecek

Türkiye Bilimsel ve Teknolojik Araştırma Kurumu Başkanı Hasan Mandal, yerli aşı ve ilaç çalışmaları hakkında açıklamalarda …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir