25 Haziran Salı 2019

En iyi saç düzleştiricileri TOP 5


saç düzleştirici

Kuaför veya güzellik salonlarında harcadığımız paralar yerine saçlarımızı ev rahatlığında da bakımlı hale getirebiliriz. Bu konuda bize en çok yardımcı olan hiç şüphesiz saç düzleştiricileridir. Her saç tipine farklı şampuan yada bakım ürünleri olduğu gibi, saç düzleştiricileri de grup grup ayrılır.

Kişisel bakımına önem veren kadınların en çok kullandığı ürünlerden olan saç düzleştiricisinin bir çok çeşiti bulunuyor. Her zaman bütçe yada vakit ayıramadığımız güzellik salonlarının yerini artık kişisel bakım ürünleri alıyor. Sizde kendi saç tipinize uygun düzleştiriciyi seçme konusunda zorlanıyorsanız en çok kullanılan düzleştirici modelleri arasından tercihinizi yapabilirsiniz.

En iyi saç düzleştiricileri

Günlük hayatta en çok kullandığımız saç düzleşticilerinden top 5 listesiniz sizler için hazırladık. Uzun süre kullanabileceğiniz hem kaliteli hem de uygun fiyatlı bu ürünlere e-ticaret sitelerinden veya teknoloji marketlerden ulaşabilirsiniz.

Remington S9500 Pearl

 

saç düzleştirici

 

En çok kullanılan saç düzleştiricilerinden olan Remington S9500 Pearl, 235 derece ısı sağlayabiliyor. Plakasında kullandığı inci taneleri ile saçınıza düzleştirirken ipeksi bir yumuşaklık katıyor. Uzun kablo ve kaliteli malzemeleri ile performanslı kullanım sunan bu ürüne 240 TL ile 300 TL arasında bir fiyata sahip olabiliyorsunuz.

Philips ProCare Keratin HP8361/00

Kullandığı düzleştirici plakasıyla Türkiye’de ilk ve tek olarak anılan Philips ProCare Keratin, ismindende anlaşıldığı gibi keratinli iyonik yapıya sahip. 230 dereceye kadar ısı sağlayabilen bu düzleştiricinin bir güvenlik özelliğide bulunuyor. Cihazınızı açık unutsanız dahi 1 saat sonra kendiliğinden kapanarak oluşabilecek tehlikelerden sizi koruyor. Bu saç düzleştiricisini  300 TL ile 350 TL arasında satın alabiliyorsunuz.

Babyliss ST387E Diamond i-Pro

saç düzleştirici

Saçlarımızı düzleştirmek için her zaman kurutmaya vaktiniz olmayabilir. Henüz daha kurumayan saçlarınızı düzleştiremeye kalkarsanız, onlara veda etmek zorunda kalabilirsiniz. Genelikle zaman sıkıntısı yaşıyor ve saçlarınız nemliyken düzleştirmek zorunda kalıyorsanız, Babyliss Diamond i-Pro tam size göre. Bu ürün ıslak veya kuru tüm saç tiplerinde düzleştirme sağlayabiliyor. 235 dereceye kadar ısınabilen Babyliss Diamond i-Pro‘nun fiyatı ise 240 TL ile 300 TL arasında değişiyor.

Braun Satin Hair 7 Iontec

saç düzleştiricisi

 

 

Saç düzleştiricilerinden kullanılan plaka kalitesi kullanım sürenizi etkileyebilir. %100 seramik plakalardan üretilen Braun Satin Hair 7 Iontec’i uzun seneler kullanabilirsiniz. 200 dereceye kadar ısı sağlayan bu cihaz, soğuk uç denilen bir bölüme sahip. Bu uç sayesinde eliniz zarar görmeden üzleştiricinin ucundan tutabiliyorsunuz. Kaliteli malzeme yapısına sahip Braun Satin Hair 7 Iontec, 300 TL ile 350 TL fiyat aralığına sahip.

Rowenta SF7460 Premium Care 7/7

saç düzleştirici

200 dereceye kadar ısı sağlayan Rowenta Premium Care, hızlı ısınma ayarı sayesinde 30 saniye içinde kullanıma hazı hale geliyor. Keratin ve Tourmalin alaşımlı plakalar sayesinde saçlarınızı elektriklendirmeden ve ışıl ışıl bir görünüm kazandırıyor. Ürünün fiyatı 260 TL ile 300 TL arasında değişiyor.

YAZAR: Seda Alkan

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Estée Lauder kişiye özel ruj için teknolojiden faydalandı!

Teknoloji, güzellik endüstrisini de baştan aşağı değiştiriyor. Günümüzde bir makyaj malzemesi ya da cilt bakım …

Bir Cevap Yazın