Evcil hayvanlarınıza özel takip cihazı

0
323 Okunma

Evcil hayvanlarınızın kaybolmasından endişeleniyorsanız bugünkü paylaşacağımız haber ilginizi çekebilir. Alcatel’in Move Track adını verdiği takip cihazı, evcil hayvanlarınızın güvende olmasına imkan tanıyor. 2 saat şarjla 3 gün çalışabilen GPS takip cihazı, evcil hayvan tasmalarına kolayca takılabiliyor

Özel mobil uygulamasıyla kullanıcılara sanal bir güvenlik çiti oluşturma imkanı veren Alcatel Move Track, evcil hayvanlar söz konusu çitin dışına çıktığı anda sahipleri anlık bildirimle uyarıyor.

Kolayca tasmanıza takabilirsiniz

Alcatel’in yeni GPS takip cihazı MoveTrack sayesinde evcil hayvan sahipleri, evcil hayvanlarını 7/24 saat nerede olduklarını bilebilecekler.  2 saat şarjla 3 gün çalışabilen Alcatel Move Track  GPS takip cihazı, renkli ve silikon yapısı sayesinde evcil hayvan tasmalarına kolayca takılabiliyor.

Özel mobil uygulamasıyla kullanıcılara sanal bir güvenlik çiti oluşturma imkânı veren bu ürün,  evcil hayvanların söz konusu çitin dışına çıktığı anda sahipleri anlık bildirimle uyarması önemli bir artı. Evcil hayvanlara rahatsızlık vermeyen ve IP67 standardına uyumlu olan Move Track her türlü hava şartlarında sorunsuzca kullanılabiliyor.

Ortalama 3,5 gün kullanılabiliyor

Alcatel Move Track, 42X42X16.3mm boyut değeri ile küçük ve 33gr ile de hafif ve kompakt bir cihaz. Küçük bir kutu görünümdeki bu minik cihaz, kedilerde ve küçük ırk köpeklerde bile rahatlıkla kullanılabiliyor. Kutu içeriğinde kauçuk bir taşıma kılıfı ile beraberinde gelen Move Track her türlü tasma takılabiliyor.

Kauçuk kılıfının kırmızı olması oldukça şık duruyor. Ama buradaki mantık, cihazın evcil hayvanın üzerinde olup olmadığını, sahipleri tarafından fark edilmesi. Ürünün arka yüzeyine baktığınızda vidaların altında gizli bir bölüm bulunuyor. Cihaz ile beraberinde verilen tornavida ile bu bölümü açtığınızda Nano SIM kart yuvası karşınıza çıkıyor.

Yan kenarında ise kapaklı bir Micro USB yuvası bulunuyor. Bu esasında önemli bir özellik. Çünkü IP67 sertifikasına sahip olan Alcatel Move Track, evcil ayvanınız su ile temasa geçse bile bundan etkilenmiyor. Move Track ayrıca darbelere karşı da dayanıklı. 2 saat içinde şarj olan Alcatel Move Track, tek bir şarj ile 3.5 gün kullanılabiliyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz