2 Haziran Salı 2020

Evde ekmek nasıl yapılır?


Fakir pane deluxe otomatik ekmek yapma makinesi
Fakir pane deluxe otomatik ekmek yapma makinesi

Doğallık günümüzde en önemli durumlardan biri. Özellikle yediğimiz besinlerin doğal olması hayati önem taşır. Çağımızın en risklim hastalıkları yanlış beslenmekten ortaya çıkıyor. Bu yüzden doğal beslenmenin önemi oldukça büyük. Özellikle sofralarımızda vazgeçemediğimiz ekmeğin doğal olmasının önemi oldukça büyük.

Sağlıklı Ekmekler, Pastane Tadında Lezzetler

Ramazan’da sofranıza lezzet katacak Fakir Pane Deluxe Otomatik Ekmek Yapma Makinesi, kendi ekmeğinizi istediğiniz kıvamda yapmanıza olanak verirken ekmek yemeden zayıflamaya çalışan ama aklı mis gibi sıcacık ekmeklerde kalanların imdadına yetişiyor.

LCD ekranlı elektronik kontrol paneli sayesinde, sağlıklı ekmeklerin yanında, mis kokulu meyvelerden yapılan reçeller pişirmek ve bebeğinize huzurla yedirebileceğimiz köy sütü ile yapılan bir yoğurt mayalamak çok basit hale geliyor. Yoğurma ve karıştırma aparatları sayesinde pizza, çörek hamuru yoğurma gibi özellikleriyle pastane keyfinde tarifleri önünüze seriyor.

Fakir Pane Deluxe, kulplu, yapışmaz yüzeyli pişirme kabının yanında istediğiniz ekmek kabuğu rengi ayarıyla da el yapımı ekmeğin lezzetini ister iftarda ister sahurda sofralarınıza getiriyor. Ayrıca 2 litre hacmindeki kolay çıkıp yıkanabilen haznesi ile konforu kolaylıkla buluşturuyor.

Fiyatı ise 487.90 TL

YAZAR: Seda Alkan

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Apple Powerbeats Pro

Apple Powerbeats Pro kulaklıklara yeni renkler ekleniyor

Bildiğiniz gibi bir süredir Apple ve Beats arasında anlaşma bulunuyor. Apple imzalı olan kulaklık modeli …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir