Evinizde enerji tasarrufu sağlamak çok kolay

0
206 Okunma
SOMFY enerji tasarrufu
SOMFY enerji tasarrufu

Yazın özellikle camlardan giren güneş ışınları yaşam alanlarının ısısını artırıyor. Bu da klimaların daha yüksek ayarda çalışması ve daha fazla enerji kullanımı anlamına geliyor. Akıllı ev sistemlerinin ve motorlu uygulamaların dünyaca ünlü markası Somfy, şimdi iç ortam sıcaklık sensörleri ile bu duruma pratik bir çözüm sunuyor. Bu sayede ortam ısısı arttığında perde ve panjurlarınız otomatik olarak kapanarak size konfor ve enerji tasarrufu sağlıyor.

Somfy iç ortam sıcaklık sensörleri ile yaşam alanlarının ısısı siz hiçbir çaba sarf etmeden en konforlu seviye için ayarlanıyor. Konfor ve enerji tasarrufu avantajlarından yararlanmak için iç ortam sıcaklık sensörleri vantuz yardımıyla istediğiniz yere yerleştirilebiliyor. Örneğin bir tane pencere camına, bir tane de pencere çerçevesi veya masa için konumlandırma yapılabiliyor. Bu sayede güneş ışığına ve montajcı tarafından önceden ayarlanmış eşiğe bağlı olarak motorlu uygulamaları otomatik olarak indiriyor veya kaldırıyor. Herhangi bir kablolamaya ihtiyaç duyulmaması da bir diğer avantaj olarak öne çıkıyor.

Ayrıca; Somfy akıllı ev sistemi ile evde değilken bile sadece basit bir dokunuşla evinizdeki perde, panjur ve tente gibi motorlu ekipmanları açıp kapatmanız mümkün. Bu sayede istediğinizde sıcaklık sensörü ayarlarınızı beklemeden kendiniz de evinize müdahale edebiliyor ve hayatınıza daha fazla konfor katabiliyorsunuz.

Daha fazla bilgi için https://www.somfy.com.tr/ adresini ziyaret edebilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz