19 Ocak Cumartesi 2019

Evinizi sizin için temizleyen 5 teknolojik ürün!


Vaktimizin çoğunluğunu geçirdiğimiz evlerimizi temiz tutmak bedensel ve ruhsal sağlığımızı da korumaya yardımcı olur. Ancak yorgun argın evimize geldiğimizde bu işleri yapmak bizleri zorlayabiliyor. Hızla ilerleyen teknoloji ile evimizde bizlere yardımcı olacak ürünlerin sayısı da artıyor. Biz de sizler için evlerinizde yardımınıza koşacak 5 adet ürün seçtik.

Wi-fi ile çalışan vakum robotu iRobot


Üç aşamalı temizleme sistemine sahip olan robot farklı yer zeminlerinde çalışabiliyor.Google assistant ve Alexa ile ses komutlarını anlayabilen iRobot, eşyaların arasında da gezinebiliyor. Bir saat boyunca kesintisiz temizlik yapan robotun emme gücünün yüksekliği vurgulanırken yan süpürgelerinin etki edebilmesi için etrafında etkili biçimde dönebildiği ürün üreticileri tarafından bildiriliyor. iRobot aynı zamanda telefonunuzdaki uygulama üzerinden de kontrol edilebiliyor.

iRobot Roomba 690 Robot Vacuum with Wi-Fi Connectivity

Köpeğinizin dışkısı için Dog Potty

Köpek beselemek güzeldir ama aynı zamanda da zordur. Dog potty, küçük cins köpeğinizin dışkısını içerisinde biriktiriyor. Güçlü şekilde emilen dışkı, ayarlanabilir zamanlayıcısı ile, günde bir, iki yada üç kez olmak üzere sindirme programını dereye sokuyor.

BrilliantPad Self-Cleaning, Automatic Indoor Dog Potty

Bulunduğunuz odadaki havayı arındıran 3-in-1 Air Purifier

Üçü bir arada olan ve ortam havasını temizleyen ürün, içerisinde HEPA filtresi bulunduruyor ve havadaki alerjenler ile tozların yüzde 99,97 oranında temizlenmesini sağlıyor. UV-C ışığı ile havadaki mikropları kömür filtresi ile yakalayan cihaz, alerjisi olan ve hassas olan kişiler için daha kaliteli hava alanı yaratıyor.

GermGuardian 3-in-1 Air Purifier

Robot paspas

Özellikle ahşap zeminler gibi sert zeminler için paspas artı önem arz ediyor. Robot paspasın ayrıca lavabo ve tuvalet köşelerini, dolap altlarını temizleyebildiği de açıklanıyor.Temizlenecek yeri algılayan paspas; ıslak, nemli yada kuru uygulama sağlıyor. iRobot, üzerine takacağınız beze göre ayarını kendi yapabiliyor.

iRobot Braava jet 240 Robot Mop

iRobot Braava jet Wet Mopping Pads – 10 pack

Mikrodalga temizleyici

Mikrodalgalarımızı kullandıktan sonra gereken sıklıkta temizlemiyoruz çoğunlukla. bu küçük aksesuar ise mikrodalganızın içini herhangi bi kimyasal kullanmadan temizliyor.Tek yapmanız gereken içerisinde su, sirke ve limon suyu koymak daha sonra ise mikrodalgayı yüksek ısıda 10 dakika boyunca çalıştırmak.

Microwave Cleaner

 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

TikTok

TikTok uygulaması En İyi Uygulama ödülünü kazandı

Milyonlarca kişi tarafından kullanılan ve son zamanların bir hayli popüler uygulamalarından biri olan TikTok yükselişine …

Bir Cevap Yazın