25 Mayıs Pazartesi 2020

FOREO LUNA 2 yüz temizleme cihazı


Günlük hayatımızda hava kirliliğinden, makyajdan, çalıştığımız ortamlardan ve buna benzer durumlarda cildimizde fark etmeden hasarlar oluşmaya başlar. Bunun sebebi kirlerin gözeneklere nüfuz etmesi. Bunun için güzellik salonlarında veya evde kendimiz uyguladığımız bakımlarla cildimizi onardığımızı düşünürüz. Aslıda derinlemesine ilerleyen bu kir cildimizden tamamen çıkmaz ve cildimizin yaşlanmasına sebep olur.

Dışardan uyguladığımız müdaheleler cildi onarmaz. Derinlemesine bir bakım için güzellik salonlarına her ay para yığmak zorunda kalırız. Bazen güzellik salonlarına maddi veya günlük hayattaki meşguliyetten gidemeyiz. Böyle aksaklıklar durumunda cilde söz geçirmek mümkün değil. Bu yüzden yeni teknoloji ile birlikte geliştirilen yüz temizleme cihazları yardımımıza koşar. Evimizde istediğimiz zaman uygulayabileceğimiz bu ürünler hem şık görüntüsüyle hem de yer kaplamayan minimal tasarımıyla kadınları kendine hayran bırakıyor.

Bu yazıda bahsedeceğimiz yüz temizleme cihazlarından biri FOREO LUNA 2 yüz temizleme ve yaşlanmaya karşı bir cihaz. Yabancı blogger ve ünlüler arasında yayılan ve ülkemizde de satışı bulunan bu cihaz, yurtdışında biraz daha makul bir fiyatta. Ülkemizde fiyatı biraz yüksek. Fakat her ay güzellik salonlarına para dökmektense bu ürüne bir kere para verip uzun süre kullanabilirsiniz.

FOREO LUNA 2 NEDİR?

T-Sonic  yüz temizleme fırçası ve yaşlanma karşıtı sistemdir. Şimdi kişiye özel cilt bakımı deneyimi için farklı özellikte 4 fırça tipi ile. Her LUNA 2 yüz temizleme fırçası, 2 Yıllık Sınırlı Garanti ve 10 Yıl Kalite Garantisine sahiptir.

Gözeneklerde kir bırakmıyor!

LUNA 2’nin yeni nesil yüz temizleme fırçası, nazikçe ölü cilt hücrelerini ve gözeneklerde kalmış makyaj kalıntıları ile birlikte kir ve yağın %99.5’ini temizleyerek, favori cilt bakım ürünlerinizin emilimini arttıran 2 kata kadar daha fazla T-Sonic gücü kullanır.

Daha gergin bir yüz

Yaşlanma karşıtı arka tarafı, yüzdeki ince çizgi ve kırışıklıkları görsel olarak azaltmak ve cildi daha sıkı ve gergin göstermek için düşük frekanslı titreşimler kullanır.

Kadınların deneyimlerine göre %100 daha parlak bir cilt, %98 daha pürüzsüz bir cilt ve %90 daha sıkı ve esnek bir cilt olduğu ortaya çıkmış.

FOREO yüz temizleme cihazlarının bir çok modeli mevcut. Kendinize uygun olanı seçebilir ve buradan detaylı bilgi alabilirsiniz. Satın almak için burayı tıklayabilir veya online ticaret sitelerinden bu ürünü temin edebilirsiniz.

YAZAR: Seda Alkan

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Evde antreman için Apple Watch uygulamaları

Corona virüsü pandemisi ile mücadele kapsamında mecbur kalmadıkça evlerimizden çıkmıyor. Ancak, bu süreçte evde hareketsiz …

1 yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir