15 Ağustos Çarşamba 2018

Fujifilm, 4K video çeken yeni kamerasını tanıttı


Fujifilm, yeni retro görünümlü giriş seviyesi mirrorless(aynasız) fotoğraf makinesini 8 Şubat’ta piyasaya süreceğini açıkladı.

X-A5 modelli kamera, 24.2 megapixel olup, APS-C sensörü içeriyor. Hareketleri algılayarak autofocus ayarını yapabilen kamera, Bluetooth ile fotoğraf transferi sağlayabiliyor.

4K video seçeneği bulunuyor

Fujifilm X-A5, 4K video çekme özelliğiyle birlikte gelirken ve Youtube videoları çeken kişiler içinde kullanışlı olan bir özellik sunan kamera 180 derece dönebilen ekrana sahip.  XC15-45mm f/3.5-5.6 OIS PZ lense sahip olan kamera güçlü yakınlaştırma olanağı sunuyor.  Kamerada 2.5mm mikrofon girişi de bulunuyor.

Şubat ayının 8’inde piyasaya çıkacağı belirtilen kameranın fiyatının lens ile birlikte 599,95 dolar olacağı lenssiz seçeneğinin ise 299,95 dolar olarak belirlendiği açıklandı. Kamera gövde renklerinin ise kahverengi, pembe ve siyah seçeneği bulunurken lensin renk skalası ise gri ve siyah.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Samsung DW80M9 Chef Collection bulaşık makinesi ile tanışın!

Samsung DW80M9 bulaşık makinesinden beklentiler oldukça yüksek! Sonuçta bu bulaşık makinesi şeflerin  kullanmak isteyeceği özelliklere …

Bir Cevap Yazın