GROHE’den kişiye özel akıllı duş sistemi

0
484 Okunma
GROHE SmartControl akıllı duş
GROHE SmartControl akıllı duş

Sezgisel bas-çevir butonlar ile su  kontrolü sunan GROHE SmartControl yelpazesi genişletildi.

Duş alırken sürekli ısı ayarı yapmak zorunda kalırız. İstediğimiz sıcaklıkta olması için uğraşırız. Bu sorunu ortadan kaldıran yeni teknoloji Smartcontrol ile duş almak keyifli bir hale gelecek.

GROHE SmartControl, sunduğu akıllı duş kontrolü yelpazesine eklenen yeni model ve kombinasyon seçenekleriyle, “Bas, Çevir, Duş Al” deneyimini, Nisan ayı itibariyle daha da çok yönlü hale geliyor. Su kapatıldığında seçilen akış hızını otomatik olarak belleğine alan sistem, su yeniden açıldığında bunu yeniden hatırlıyor. Şık duvar üstü modelin yanı sıra, genişletilen yelpaze aynı zamanda sıva altı montaj için ankastre bir modeli de içeriyor.

Tezgah üzeri veya ankastre

Ürün yelpazesine eklenen iki yeni versiyonun ilki, ankastre ve tezgah üzeri duş sistemlerinin ana faydalarını birleştiriyor: su borusu titizlikle duvarın altına gizlenirken duş kontrol ünitesi ise tezgah üzerinde kalarak aynı zamanda duş jelleri ve aksesuarları için kullanışlı bir raf olarak ikinci bir işlev de görüyor. İkinci yeni versiyon olan SmartControl Concealed ise daha da zarif. Açıklamaya gerek bırakmayan aynı bas-çevir butonları ile çok düşük profilli bir minimalist tasarım sunuyor. GROHE’nin yeni SmartControl versiyonlarını geniş bir seçenek yelpazesi ile sunuyor. Kare ve yuvarlak tasarımların yanı sıra krom veya beyaz yüzey ile sunulan yeni duş kontrol sistemi, her banyo atmosferi ve her montaj noktası için en uygun çözümü sunuyor. Ayrıca, XXL-boyutlu Mono tepe duşu da artık ayrı satılıyor.

Akıllı ve sezgisel

Ürün, tepe ve el duşlarının farklı akışlarının kontrolünü kullanıcının parmak ucuna getiren ve su akış hızının kontrolünü butonları çevirerek kontrol etme imkanı sunan birleşik bas-çevir teknolojisine sahip. Sezgisel kullanıma, şüpheye yer bırakmayan resimli grafikler yardımcı oluyor. Su kapatıldığında seçilen akış hızını otomatik olarak belleğine alan sistem, su yeniden açıldığında bunu yeniden hatırlıyor.

Tüm duyulara hitap eden duş, suyu dilediğiniz noktaya yönlendirmenize imkan veren GROHE Power&Soul el duşu ile tamamlanıyor. GROHE CoolTouch teknolojisi ise, krom yüzeylerin ısınmasını önleyerek yanmaya karşı koruyor.

Daha fazla bilgi için buraya tıklayabilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz