18 Ağustos Pazar 2019

Hassas çamaşırları yıkamak için LG TWINWash


LG’nin yeni çamaşır makinesi TWINWash, çamaşır alanında bir devrim yaratıyor ve bir makinede, aynı anda, farklı çamaşır türlerini yıkamaya izin veriyor.

TWINWash teknolojisi ile LG çamaşır makinesinin altına, ikinci bir “küçük” çamaşır makinesi yerleştirmiş durumda. Bu küçük çamaşır makinesi, ana makineden ayrı ayarlarda çalıştırılabiliyor, böylece ana makinede siyahlar ve renkliler yıkanırken, küçük makinede beyazları yıkamak mümkün oluyor. Veya ana makinede pamuklular yıkanırken küçük makinede daha hassas kumaşları yıkayabiliyoruz.

Çok sayıda çamaşırın eş zamanlı olarak yıkanmasına izin veren LG TWINWash, yıkama süresini önemli ölçüde kısaltmak için üretildi. Mini yıkama bölmesi, çamaşırların tamamen birikmesini beklemeden daha küçük boyuttaki çamaşır yığınlarının yıkanmasına olanak veriyor. Böylece çamaşır programını organize etmek için daha az zaman harcarken, kalan zamanımızı sevdiklerimize ayırabiliyoruz.

TWINWash çamaşır makinelerini LG’nin mağazalarında ve büyük elektronik marketlerinde bulabilirsiniz.

 

 

YAZAR: Ece Yukselen

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

TikTok’un en ünlü 26 fenomeni!

TikTok veya Çin’de bilinen adıyla Douyin ilk olarak Eylül 2016 yılında hayatımıza girdi. Kısa süre içerisinde büyük bir kitleye ulaşan sosyal …

Bir Cevap Yazın