Hepsipay, online alışverişlerinizi kolaylaştırıyor!

0
210 Okunma

Hepsiburada’nın online ödeme dünyasındaki girişimi olan ve kredi kartı veya banka kartıyla elektronik ortamda yapılan tüm tahsilat işlemleri için güvenli ve pratik elektronik para ve ödeme hizmetleri sunan Hepsipay, ilk yılında 1.000’i aşkın üye iş yerine ulaştı.

Hepsipay, işyerlerinin farklı ihtiyaçlarını karşılamaya ve eTicaret iş modellerini desteklemeye yönelik geliştirdiği Sanal POS ödeme altyapısıyla online alışverişlerde Türkiye’nin en büyük 7 kart markasıyla tek çekim ve taksit ile ödeme imkanı sunuyor.

Banka banka dolaşmaya son!

Tek sözleşme ile tek bir komisyon üzerinden çalışma ve tek elden tüm tahsilatları kontrol imkanı bulan eTicaret işletmeleri, tüm bu süreci bankalarla ayrı ayrı yönetme zahmetinden kurtuluyor ve tahsilatlarını uygun komisyon oranı ile hızla yapabilme imkanına kavuşuyor.

Hepsipay sunduğu teknolojik altyapı ve çözümler ile işletmeleri, elektronik ortamda yapılan sahtecilik ve diğer güvenlik sorunlarına karşı üst düzey koruma hizmeti sunuyor. Öte yandan sektörde önemli bir farka imza atarak, işletmelere ertesi iş gününde ödemelerini alma avantajı yaratıyor.

İşletmeler Hepsipay’in yönetim platformu ile nakit akışlarını takip ederek iş süreçlerinin ilerleyişini gözlemleyebiliyor ve müşterilerini daha yakından tanıyabiliyor. “Kart Saklama” ve ‘Tek Tıkla Ödeme’ hizmeti her alışveriş için kart bilgisi girme derdine son verirken, hem alışveriş sıklığını hem de müşteri memnuniyetini arttırıyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz