16 Ağustos Salı 2022

Instagram’da takip edebileceğiniz çok sağlıklı 5 hesap


Sağlıklı beslenme önerileriyle size yön gösterebilecek ve ilham verebilecek 5 Instagram hesabını mercek altına aldık. Siz de sosyal medyada bu hesapları takip ederek sağlıklı beslenmeye başlayabilirsiniz.

Emre Uzun

Diyet yapanlara tavsiyeler veren Diyetisyen Emre Uzun, Instagram hesabında tafifler, zayıflama önerileri paylaşıyor. Sağlıklı beslenme konusunda bilgi edinmek isteyenler için kısa ve anlaşılır paylaşımlar yapan Emre Uzun’u, @diyetisyenemreuzun hesabından takip edebilirsiniz.

Dilara Koçak

Ünlü diyetisyen ve beslenme uzmanı Dilara Koçak, sağlıklı beslenme önerilerinde bulunduğu gibi takipçilerinin sorularını da yanıtlıyor. Dilara Koçak, hızlı, güncel, rahat okunan bilgileri renkli bir şekilde takipçileriyle paylaşıyor. Size yön gösterecek beslenme uzmanlarından biri olan Dilara Koçak’ı, @dilarakocakiyiyasam hesabıyla Instagram’da bulabilirsiniz.

Ayşegül Çoruhlu

Alkali diyet ile tanınan Ayşegül Çoruhlu, beslenme önerileri, diyet tarifleri, dünyadan ve Türkiye’den beslenme haberlerini takipçileriyle paylaşıyor. Paylaşımlarını mizahi bil dille yapan Dr. Ayşegül Çoruhlu’yu @dr.aysegulcoruhlu hesabından takip edebilirsiniz.

Selahattin Dönmez

Diyetisyen ve beslenme uzmanı Selahattin Dönmez, takipçileriyle sağlıklı yemek, atıştırmalık önerileri paylaşıyor. Sağlıklı beslenmeye dair güncel haberler ve diyet tariflerinin yanı sıra gezip gördüğü yerleri, katıldığı programları da takipçileriyle @selahattindonmez Instagram hesabından paylaşıyor. Özellikle Dönmez diyetini merak edenlerin bu hesabı takip etmelerinde fayda var.

Gül Kaynak

Sağlıklı yaşam danışmanı Gül Kaynak, detoks suları tariflerinden beslenme ve diyet önerilerine kadar her şeyi takipçileriyle paylaşıyor. Instagram’da @gulkaynakdetoks hesabıyla takipçileriyle buluşan Gül Kaynak, sağlıklı yaşam hakkında bol bol bilgi veriyor.

YAZAR: Emin Çıtak

Tamriel'in bağrından kopup gelen Emin, sıkı bir TES ve Dark Souls hayranıdır ve aynı zamanda çocukluktan beri tam bir oyun delisidir. Çok uzun zamandır oyun oynuyor, tam çözüm çekip, inceleme yazıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Alzheimer hastalığının çözümü müzikden geçiyor olabilir! 2

Alzheimer hastalığının çözümü müzikden geçiyor olabilir!

Müzik beyin sağlığı için oldukça önemli bir noktada yer alıyor. Ruha etki eden şarkılar sayesinde …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.