24 Nisan Çarşamba 2019

iPhone X kullanıcıları gelen aramalara cevap veremiyor!


Son zamanlarda medyada çıkan olumsuz haberlerle gündemden düşmeyen teknoloji firması Apple, zor günler geçiriyor. Bu kez de iPhone X telefonlarda gelen aramaların gecikme sorunu kullanıcıların canını sıkmış durumda.

Çok sayıda iPhone X kullanıcısı, gelen aramaları görememe ve cevap vermekte gecikme yaşayan iPhone X için Apple’ın destek forumunda şikayetlerini bildiriyor.

Gelen aramaları cevaplayamıyorlar

Kullanıcılar, gelen aramaların sesini duyduklarını ancak ekranlarında neredeyse 10 saniye boyunca bu aramaların kimden geldiğini göremediklerini söylüyor. Apple, sorun ile ilgilendiğini söylerken kullanıcıların bir kısmı iTunes üzerinden iOS‘i tekrar yükleyerek bu soruna geçici çözüm getirdiklerini söylüyorlar.

Geçtiğimiz günlerde iPhone 7 cihazlardaki ”Servis yok” uyarısını düzeltmek için ücretsiz hizmet sağladıklarını belirten şirket iPhone X’deki soruna nasıl bir çözüm getireceği merak konusu.

 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Netflix Homecoming ile sınırlı kalmayacak!

Dünyaca ünlü şarkıcı Beyonce’nin Coachella belgeseli, Netflix üzerinden yayınlanmaya başladı. Ortaya çıkan bilgilere göre, Beyonce …

Bir Cevap Yazın