20 Nisan Cumartesi 2019

IQ’su yüksek akıllı fırın yemek yakmıyor!


Özellikle çalışan insanlar için yemek yapmaya ayrılan vakit can sıkıcı olabiliyor. Yemek yapmak çoğu zaman bir hobi olsa da zorunda olunduğu zaman hiçbir keyif alınmadığı itiraf etmeliyiz. Haftaiçi her akşam farklı bir yemek yapmak günün getirdiği en stresli durumlardan biri. İşte teknoloji de tam bu aşamada devreye giriyor ve yeni cihazlarla hayatımızı kolaylaştırıyor. Mutfaklarımızın baştacı fırınlar da bu cihazların arasında yer alıyor. Akıllı fırın teknolojisi gelişiyor.

Element IQ özellikli Breville Akıllı Fırın Pro yemek pişirme yükünü kişinin üstünden alıyor. Element IQ, fırının gerektiği zamanda gerektiği şekilde hareket etme yeteneğine sahip olduğunu gösteriyor. Isıyı otomatik ayarlayan fırın pişirme süresini yüzde 30 azaltıyor. İçindeki yiyeceğe bağlı olarak hareket etmesi fırının en güçlü özelliği. Bu sayede yiyeceklerin yanma ihtimali de ortadan kalkıyor. 

Fırının üzerindeki küçük LCD ekran da kontrolü kolaylaştırıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Kablosuz şarj özelliğine sahip Logitech kablosuz kulaklık!

Kablosuz kulaklıklar hayatımıza girdiğinden beri kablo karmaşasından bir nebze de olsa kurtuldu. Günümüzde birçok üretici, …

Bir Cevap Yazın