Kapısı otomatik açılabilen buzdolabı

0
1.005 Okunma
Kapısı otomatik açılabilen buzdolabı
Kapısı otomatik açılabilen buzdolabı

SIGNATURE ürün serisi içindeki bazı buzdolabı modellerinde yer alan Auto Open Door  özelliği sayesinde, LG buzdolabının kapağı akıllı sensör dedektörüyle kendi kendine açılabiliyor. Kapağın daha kolay açılması için tasarlanan özellik sayesinde buzdolabının önündeki zeminde bulunanKapı Açma; ışık projeksiyonuna basılması yeterli oluyor. Böylece eliniz tencerelerle doluyken buzdolabının kapağını açmak için tek bir hareket yeterli oluyor.

Buzdolabının içinde ne var ne yok görün

Dolabınızın ön yüzeyindeki cama iki kez vurarak aydınlatabilir ve soğuk havayı kaybetmeden içeridekileri görebilirsiniz. Bu sayede favori yiyeceklerinizi kolayca bulup erişebilirsiniz. Geniş iç hacmi sayesinde dilediğiniz kadar yiyeceği uzun süre bu dolapta saklayabilirsiniz. Ayrıca besinlerinizin ömrü diğer buzdolaplarına göre daha uzun olacaktır.

Dilediğiniz ayarda yiyeceklerinizi saklayın

Dilediğiniz derecede yiyeceklerinizi saklayabilmeniz için oluşan panel yaz aylarında ayrı kış aylarında ayrı derecede yiyeceklerinizi saklayabilme imkanı sunuyor. Buzdolabının içinde yer alan kiler bölümü etlerden taze ürüne kadar çok çeşitli gıdaları depolamak için farklı sıcaklık ayarları ile sunulmaktadır.  FRESHBalancer doğru nem miktarını ayarlayarak sebzelerinizi ve meyvelerinizi optimum koşullarda tutar.

Sağlam malzeme yapısına sahip

Paslanmaz çelik dokulu kaplamaya sahip bu buzdolabı çizilmeye karşı oldukça dayanıklıdır. Üst seviye kusursuz tasarımı kendisine hayran bırakıyor.

Akıllı telefonunuzla kontrol edin

LG Smart ThinQ ile, evde değilken bile akıllı telefonunuzla buzdolabınızı kontrol edebilir ve arıza teşhisi yapabilirsiniz. Akıllı telefonunuzda basit bir dokunuşla buzdolabı sıcaklığını kolayca ayarlayın, HygieneFRESH’’i kontrol edin ve buzdolabınızda arıza teşhisi yapın.

 

Detaylı bilgi için buraya tıklayabilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz