14 Ağustos Pazar 2022

Kodu okut, arkadaş ol, sağlıklı yaşam için harekete geç


Nestlé Pure Life; Facebook Messenger için yeni bir bot uygulaması geliştirerek, tüketicileriyle arkadaş oluyor. Uygulama, Nestlé Pure Life’in yaza özel şişelerinde yer alan kodların okutulmasıyla aktif hale geliyor. Aynı zamanda sporseverleri sağlıklı bir yaşam için hareket etmeye de teşvik ediyor. Dokuz farklı smiley ile renklenen yeni şişeler geçtiğimiz ay itibarıyla raflarda yerini aldı.

Kullanıcılar, Messenger uygulamasını açtıktan sonra şişelerdeki kodu kameraya okutarak sohbeti aktifleştirebiliyor. Nestlé Pure Life’ın dokuz farklı smiley karakteriyle sohbet, sağlıklı yaşam önerileri ve sürprizlerle daha da keyifli hale geliyor. Marka sohbet botu uygulamasıyla en yakın spor alanından hava durumuna kadar pek çok bilgiyi kullanıcılarıyla paylaşarak, belirli aralıklarla spor yapmalarını hatırlatıyor.

Nestlé Pure Life, Obeziteye Karşı Hareket Zamanı kampanyası kapsamında harekete teşvik etmek, sağlıklı beslenme ve su tüketimini yaygınlaştırmayı hedefliyor. Nestlé Pure Life, yeni şişeleriyle yaz aylarında da hareket etmenin önemine dikkat çekiyor.

Nestlé Pure Life ile hareket eden kazanıyor

Nestlé Pure Life ile arkadaş olan kullanıcıları pek çok sürpriz hediye bekliyor. Eylül ayı sonuna kadar devam edecek kampanyaya katılanlar, 10 adet Apple iWatch ve yüzlerce sürpriz hediye kazanma şansı elde ediyor.

YAZAR: Emin Çıtak

Tamriel'in bağrından kopup gelen Emin, sıkı bir TES ve Dark Souls hayranıdır ve aynı zamanda çocukluktan beri tam bir oyun delisidir. Çok uzun zamandır oyun oynuyor, tam çözüm çekip, inceleme yazıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Amazon irobot

Amazon’dan büyük yatırım. iRobot satın alındı!

Tüm dünyanın e-ticaret merkezi haline gelen Amazon, yatırımlarına hız kesmeden devam ediyor. Türkiye’de dahil olmak …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.