Kuaför salonunu evinize taşıyacak teknolojik ürünler

0
758 Okunma

Kadınların mutluluk formüllerinin ilk sıralarında bakımlı saçlar geliyor. Saçlarıyla mutlu olan kadınlar, gün içinde kendilerine daha çok güveniyor ve daha keyifli zaman geçiriyorlar. Fakat saç bakımı için her gün kuaföre zaman ayırmak da hiç kolay değil. Bunun için kadınların pratik yollara ihtiyaçları var. Saç düzleştiricisi, saç kurutma makinesi ve saç fırçası gibi ürünler, kadınlara aradıkları pratikliği sunuyor. Bu ürünler, kuaför salonunu evinize taşımanızı sağladıkları gibi küçük dokunuşlarla saçlarınızın bakımlı görünmelerine de yardımcı oluyorlar. Dilerseniz ihtiyacınız olan ürünleri birlikte inceleyelim.

Saç kurutma makinesi

Grundig HD 9280 Profesyonel Saç Kurutma Makinesi‘nin 2200 W üfleme gücü, 3 sıcaklık ve 2 hız ayarı, iyonik bakım fonksiyonu ve daraltıcı başlığı bulunuyor. LED ekranı ve soğuk hava ayarı bulunan bu ürün, Ceramic Color Protector özelliği sayesinde özellikle boyalı ve hasarlı saçları koruyor. Grundig HD 9280 Profesyonel Saç Kurutma Makinesi’nin satış fiyatı 143 TL.

Saç düzleştirici fırça

Arzum Superstar düzleştirici fırça, saçın elektriklenmesini önleyerek düzleşmesine imkan veriyor. Her saç tipine uygun ısı seçeneği bulunan fırça, kısa sürede ısınabiliyor. Seramik dişleri sayesinde saçların dokusuna zarar vermeyen Arzum Superstar düzleştirici fırça ile saçlarınızın doğallığını koruyabilirsiniz. Ürünün satış fiyatı 127,90 TL.

Saç düzleştiricisi

Philips Kırık Önleyici Saç Düzleştirici BHS675/00, saçların yüzde 95’e kadar kırılmalarını önlüyor. Uygulama sırasında plaka sıcaklığı düşmeyen ürün ile saçlar tekrar tekrar sıcaklığa maruz kalmıyor. Philips Kırık Önleyici Saç Düzleştiricisi’nin 11 farklı ısı ayarı bulunuyor ve istediğiniz sıcaklığa kavuşmanız da 30 saniye sürüyor. Ürünün satış fiyatı 284,99 TL.

Saç maşası

Rowenta Premium Care Curler Timer saç maşası; ince, normal veya kalın telli saç tipine göre seçim yapabiliyor. Bu seçimi ısı ayarı ile özelleştirebilmenize imkan veriyor. Ürün ile farklı saç tiplerine göre 140-160-180 derecede bukleler yapabilirsiniz. Uygulamanız sırasında saçlarınıza zarar gelmesini engellemek için zaman girerek uyarı sistemini devreye sokabilirsiniz. Ürünün satış fiyatı 299 TL.

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz