LG NEOCHEF mikrodalga fırın

0
837 Okunma
LG NEOCHEF mikrodalga fırın
LG NEOCHEF mikrodalga fırın

LG NeoChef, Minimalist ve parlak tasarımlı ön yüzeyini, zarif bir mat dış görünüm ile birleştirerek her türlü mutfağın dekoruna uyum sağlıyor. Ergonomik tasarımlı ve kıvrımlı cep stili tutma bölmesiyle birlikte elmas kesim kadranı, en üst düzeyde hassasiyetle birlikte birçok kullanıcı dostu özellik de sunuyor.

Yüksek teknolojiyi keşfedin

LG’nin eşsiz Smart Inverter motoruyla donatılan LG Neochef, her türlü yemek tarifinin altından başarıyla kalkıyor. 300’den 1200 watt’a kadar olan linear güç kontrolü özelliğini kullanarak pişirme ve buz çözme işlemlerini yapmakla birlikte, Smart Inverter teknolojisiyle yiyeceklerin lezzetini bozmadan besleyici içeriklerinin korunmasını da sağlıyor. Aynı zamanda verimliliği artıran Smart Inverter teknolojisi, 1200 watt’lık maksimum güç çıkışı ile NeoChef’in geleneksel mikrodalga fırınlara oranla çok daha hızlı bir şekilde pişirme işlemi yapabilmesini sağlıyor.

Sağlıklı yemekler hazırlayın

LG’nin gelişmiş mikrodalga fırını evinizde herkesten daha hızlı bir şekilde sağlıklı ev yoğurdu yapmakta bile kullanılabiliyor. LG NeoChef’in Healthy Fry özelliği ise yemeklerin yüzde 72 daha az yağ kullanılarak çok daha sağlık bir şekilde pişirilmesine imkan verirken her bir yemeğin tadının da aynı şekilde kalmasını sağlıyor.

Fırın temizliğini dert etmeyin

LG NeoChef, yemek pişirme deneyimine çok daha üstün bir temizlik ve kullanım kolaylığı katan birçok özelliğe sahip. EasyClean kaplamaya sahip iç kısmın temizliği oldukça kolay bir şekilde yapılabiliyor. Mikrodalga fırının iç bölümü diğer geleneksel fırınların içini temizlerken harcadığınız enerjinin yarısıyla iki katı daha hızlı bir şekilde temizlenebiliyor. Geleneksel mikrodalga fırınların iç yüzeyindeki bir leke yedi kez silindiğinde temizlenirken, LG NeoChef’te ise sadece üç kez silmek yeterli oluyor.

Kullanım kolaylığı sağlayan birçok özellikle donatılan LG NeoChef, karmaşık yemek tariflerini bile kolaylıkla hazırlayabilmenizi sağlıyor. İnovatif döner tepsisi ise altıgen tasarımlı dengeleyicisi sayesinde tepsiyi tam altı noktadan destekleyerek çok daha üstün bir denge sağlıyor. Yiyecekler tam olarak tepsinin ortasına yerleştirilmese bile pişirme sırasında devrilme olasılığını engelliyor. İç bölümde yer alan enerji tasarruflu LED lamba ise geleneksel modellere göre üç kat daha fazla ışık veriyor.

Daha fazla bilgi için buraya tıklayabilirsiniz.

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz