LG’den buhar teknolojili bulaşık makinesi tanıtıldı

0
493 Okunma
LG SteamClean buharlı bulaşık makinesi

LG SteamClean bulaşık makinesiyle yepyeni standartlar belirliyor ve bu standartlar sayesinde buhar teknolojisine sahip makineler ortaya çıkıyor. LG’nin buhar teknolojisindeki bu tecrübesi özellikle çamaşır makineleri ve Styler gibi ürünlerinden kaynaklanıyor ki bu anlamda bizde buna hak verebiliyoruz. Bulaşık makinesinin sahip olduğu benzersiz performansı ve gelişmiş teknolojisi tüketicilere bulaşık yıkamanın benzersiz bir yolunu sunuyor.

TrueSteam, yaydığı yüksek sıcaklıktaki buharla narin cam ürünlerinden çelik tencere ve tavalara kadar her şeyi temizliyor. Buhar Öncesi seçeneği kurumuş yemek artıklarını nazikçe temizleyerek bulaşık makinesine koymadan önce elle yıkama sürecini ortadan kaldırıyor. LG SteamClean bulaşık makinesi yıkama bittikten sonra püskürttüğü buharla da bulaşık makinesi sahiplerinin yüzde 40’ının şikayet ettiği istenmeyen su lekelerini ortadan kaldırıyor.

QuadWash teknolojisi ile derinlemesine temizlik

Her yöne hareket eden kollar süpürüp ileri geri hareket ederken her şekil ve boyuttaki tabakları, cam eşyaları ve pişirme kaplarını her iki yönde de dönerek neredeyse her açıdan temizliyor. Bulaşık makinesi, enerji verimliliğini artıran ve daha sessiz çalışmasına yardım eden Direct Drive Motor tarafından destekleniyor. Motor ayrıca üst raftaki narin bulaşıklar için hassas ve alt raftaki tencere ve tavalar için daha güçlü yıkama sağlayacak su sertliği ayarlamalarına da imkan veriyor. Bu çok yönlülük bulaşıklara zarar verme riski olmadan en etkili temizlik performansını sağlıyor. Bunun yanında sahip olduğu EasyRack+ sistemi kullanıcıların tüm bulaşıklar, kaplar ve çatal bıçak takımlarına uygun üç farklı seviye raf ayarı yapmalarına yardımcı oluyor. SteamClean bulaşık makinesi 9 farklı yıkama ayarının yanında tüketicilerin LG SmartThinQ uygulamasını kullanarak daha fazlasını da yüklemesine imkan veriyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz