24 Ocak Cuma 2020

Louis Vuitton çanta modelleri ekranla gelecek


Esnek ekranlar akıllı telefonlardan akıllı saatlere hatta reklam panolarına kadar günlük yaşantımızda birçok kez karşımıza çıkıyor. Bu akıma ayak uyduran Louis Vuitton çanta modelleri de ekranlı bir tasarımla bizi karşılıyor.

Louis Vuitton çanta modelleri şimdilik prototip. New York’taki etkinlikte tanıtılan çantalar dıştan kaıldığında sıradan gibi görünse de üzerinde rastgele şehir manzaralarının döndüğü bir ekran kullanılıyor. Şimdilik demo olarak kullanılan bu görüntülerin ilerleyen zamanda zenginleştirileceği söyleniyor.

Peki neden esnek ekrana sahip bir çantaya ihtiyaç duyalım? Esasen bunun net bir cevabı şimdilik yok. Bu tasarım da teknolojinin farklı kullanım alanlarından birini karşımıza çıkarıyor. İlerleyen zamanda bu tasarım moda olacak mı şimdilik bilinmiyor.

 

Bu gönderiyi Instagram’da gör

 

#LVCruise Canvas of the Future. #LouisVuitton premiered prototypes of a new cutting-edge bag design on the runway today. Watch the show now on Instagram

Louis Vuitton Official (@louisvuitton)’in paylaştığı bir gönderi ()

YAZAR: Hazal Orta

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Samsung AirDresser

Giysilerinizi buharla temizleyen dolap: Samsung AirDresser

Geçen yıl duyurulan Samsung AirDresser, ayarlanabilir buhar teknolojisi sayesinde giysilerinizi yıkamaya gerek kalmadan temizlenmesini sağlıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir