6 Haziran Cumartesi 2020

Makyaj fırçası temizleme süresini kısaltan Selene Pro!


Makyaj yapmak ruhsal olarak kendimizi iyi hissetmemize yardımcı oluyor. Kimi zaman kendimizi yenilenmiş ve etkileyici hissetmek için ufak dokunuşlara ihtiyaç duyduğumuzu itiraf etmeliyiz. Tabiki bu dokunuşları yaptığımız fırçaların da bir temizliği var. Aslında terapi olarak bakılabilecek olan makyaj fırçaları temizliği çoğu zaman üşengeçliğin kurbanı oluyor. Makyaj fırçası temizleme konusunda teknolojik birkaç dokunuş fena olmaz derken, karşımıza  Selene Pro Makyaj Fırça Temizleyici Seti çıkıyor.

Teknoloji hayatın her alanına olduğu gibi kişisel bakım alanına da önemli dokunuşlar yapıyor. Hatta kişisel bakım anlayışını temelden değiştiriyor. Yeni nesil makyaj fırçası temizleme seti de bu değişikliklerden biri. Sabunlu suda fırçaları döndürerek temizleyen set, kullanıcının üstündeki tüm yükü alıyor. Çoğu fırçanın kolaylıkla kullanılabildiği set vaat ettiği temizliği başarı ile sağlıyor.

Elle temizlenen fırçaların kuruma süresi biraz uzun olabiliyor. Ancak bu set söz konusu süreyi de önemli ölçüde kısaltıyor. Setle temizlik yaptıktan 1 saat sonra fırçaları yeniden kullanmak mümkün. 

YAZAR: Hazal Orta

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Soğuk buhar makinesi Feellife nebulizatör elimizde!

Pembe TV olarak hayatımızı kolaylaştıran teknolojileri sizlerle paylaşmaya devam ediyoruz. Bu kez konuğumuz Feelife nebulizatör. …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir