20 Mayıs Cuma 2022

Netflix Türkiye’nin yeni filmi “Yolun Açık Olsun” için resmi fragman paylaşıldı


netflix-turkiye-nin-yeni-filmi-yolun-acik-olsun-icin-resmi-fragman-paylasildi

Netflix Türkiye, orijinal içerikleri arasına her geçen gün bir yenisi ekleniyor. Bu yeni içeriklerden biri olan Yolun Açık Olsun için bugün resmi fragman paylaşıldı.

23 Mayıs’ta sadece Netflix’te

Son günlerde abonelik fiyatlarına zam yapmasının ardından abone kaybeden platform yeni içerikleri yayınlamaya devam ediyor. Yapımcılığı Lanistar Medya ile Same Film tarafından yapılan, yönetmenliğini ise Mehmet Ada Öztekin’in üstlendiği Yolun Açık Olsun filminden nihayet resmi fragman paylaşıldı.

Başrollerinde Tolga Sarıtaş ile Engin Akyürek‘in yer aldığı film “Engin Akyürek ve Tolga Sarıtaş’tan bir yol hikayesi” olarak özetleniyor. Merakla beklenen film 23 Mayıs Pazartesi tarihinde Netflix platformunda gösterime girecek. Hakan Evrensel’in aynı adlı eserinden uyarlanan filmin Netflix tarafından yayınlanan resmi özeti şu şekilde;

“Yüzbaşı Salih, Asteğmen Kerim ile Dalyan’a doğru yola çıkar. Tek dileği, Kerim’i büyük aşkı Elif’e kavuşturmaktır. Ancak bu yolculuk geçmişle hesaplaşmasına yol açar.”

YAZAR: Merve Sağır

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

WhatsApp durum gizleme nasıl yapılır?

Dünya çapında yüz milyonlarca insan tarafından kullanılan sohbet, telefon ve fotoğraf paylaşım uygulaması WhatsApp, sahip …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.