Notebook gibi tablet

0
256 Okunma

Samsung Electronics’in Windows 10 işletim sistemiyle çalışan Galaxy TabPro S tabletinde; notebook ve tabletlerin popüler özellikleri bir araya geliyor. Galaxy TabPro S kullanıcılara, hafif bir tabletle bilgisayar işlevselliğine erişebilme imkanını hareket halinde dahi sunuyor.

Zarif, portatif tasarım ve üretkenlik de bir arada

Galaxy TabPro S; evde, işyerinde ya da seyahatte üretkenlik arayışında olan kullanıcılara hitap ediyor. Tablet, Windows 10 Home ya da işe yönelik Windows 10 Pro ile gerçek bir bilgisayar işlevselliği sunuyor. Böylece kullanıcılar, Windows 10 işletim sisteminin tüm özelliklerinden ve fonksiyonlarından yararlanabilecekler. Galaxy TabPro S’in mevcut BT altyapısına uyumluluğu da kullanıcı avantajlarından bir diğeri.

Galaxy TabPro S’in 6,3 millimetre inceliğinde ve 693 gram ağırlığındaki klavyesi tüm gün kolayca taşınabilecek şekilde tasarlanmış. Cihaz kapsamında yer alan tablet boyutundaki aynı zamanda kılıf olarak da kullanılan klavyesi, tableti daha da kullanışlı hale getiriyor. Ek olarak Galaxy TabPro S’in klavyesi üzerinde bulunan Pogo pin, cihazı bağımsız olarak eşleştirme ya da şarj etme ihtiyacını ortadan kaldırıyor.

Gerçeğe en yakın oyun deneyimi

Windows’a yönelik ilk Super AMOLED ekranlı tablet olarak sunulan Galaxy TabPro S, çoklu dokunmatik ekranın yanı sıra yüzde 94 gerçeğe en yakın renklerle daha derin bir renk kontrastı ve daha keskin detaylar içeriyor. Enerji verimliliği sağlayan, 12 inçlik Süper AMOLED ekran sayesinde kullanıcılar; oyunları, filmleri ve diğer popüler içeriği doğru renkler ve net bir şekilde görüntüleyebiliyorlar.

Galaxy TabPro S, yüksek düzeyde performans ve enerji verimliliği de sunuyor. Windows’la çalışan cihaz, en hızlı ve en gelişmiş bağlantı için LTE Cat 6’yı destekleyen ilk tablet olarak da öne çıkıyor.

Galaxy TabPro S’in diğer özellikleri

Geliştirilmiş hızlı şarj özelliği ile 2,5 saatte tamamen şarj olan cihaz, 10.5 saatlik şarj ömrü sunuyor. Güç kaynağına dayalı performans için fansız, ikisi bir arada tablete yönelik tasarlanmış Intel’in son nesil Core M (skylake) işlemcisiyle donatılan Galaxy TabPro S, ses bozulmalarını ortadan kaldırmak için sadece 4,5 W enerji tüketiyor.

Üretkenliği artırmak için çoklu bağlantı noktasına sahip adaptör (HDMI, USB Type A & C) ve Bluetooth Pen de ayrı ayrı satışa sunuluyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz