Okkalı bir Türk kahvesi için Arzum Okka

0
666 Okunma

Türk kahvesi, geleneği ve lezzeti Arzum Okka ile Fincanınızda! Arzum Okka ile hazırlayacağınız kahveler ile her yudumda aynı lezzeti alabilirsiniz.Arzum Okka kahve içme geleneğine getirdiği yenilikle, 500 yıllık ideal lezzeti doğrudan fincanınıza servis eder.

Arzum Okka “Lift to Brew” teknolojisi ile ideal lezzette köpüklü Türk kahvesi pişirmenizi sağlar. “Doğrudan Fincana Servis” özelliğiyle her seferinde mükemmel ölçüde okkalı Türk kahvesi deneyimi sunar. Kahvenin köpüğü tüm fincanlara eşit olarak dağılır. Yavaş pişirme özelliğiyle de size közde Türk kahvesi keyfini yaşatır. Üç farklı fincan boyutu seçimi ile istediğiniz boyutta fincan kullanabilirsiniz. Tek tuş ile kendi kendini temizleme özelliği ile size zahmet vermez. Böylece size de kahvenizi yudumlayıp, keyfini çıkarmak kalır.


Arzum Okka, Türk kahvesi kültürünün önemli ögelerinden olan bakır rengi ve desenler bir arada kullanılarak “Red Dot Product Design Award 20” ödülüne layık görülmüştür. 2 farklı (siyah ve beyaz) renk seçeneği ile mutfağınızda hem dekoratif anlamda hem de lezzet anlamında fark katacak Arzum Okka, sizi hem Türk kahvesinin gerçek lezzetiyle tanışmaya hem de size keyif verecek deneyimini yaşamaya davet ediyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz