Önce tarzını belirle sonra saatini!

0
366 Okunma

Akıllı saatler genellikle küçük bir telefonu andıracak kadar yeteneğe sahipler. Hala bunlardan hoşlanmıyorsan, Haikara akıllı saat fikrini değiştirebilir.  Sade tasarımı ve fonksiyonelliği ile kolunuzda çıkarmak istemeyeceksiniz

Stil sahiplerine Haikara akıllı saat

Yüksek kaliteli paslanmaz çelikten imal edilmiş Haikara, hafifliği ve dayanıklılığı ile öne çıkıyor. 3 farklı modele ve 4 farklı metal rengine sahip saatin asıl özelliği ekranında. 400*400 AMOLED ekrana sahip saatin 20 farklı ekran yüzü var. Değişen ekranı sayesinde size, resmi iş yemeklerinizden  sabah sporlarınıza kadar tüm zamanlarda size uyum sağlayabiliyor.

Haikara akıllı saat

10 mm inceliğindeki akıllı saat, tek şarj ile yaklaşık 7 gün pil gücü sunabiliyor. Ayrıca 20 metre derinliğe kadar da suya dayanıklı olması özellikle yaz ayları için mükemmel bir özellik. Hem kadınlar hem de erkekler için tasarlanmış akıllı saatin kordonu da kolaylıkla değiştirilebiliyor.

Haikara akıllı saat2

Bluetooth  ile telefonunuza bağlayabileceğiniz akıllı saat, dokunmatik hareketler ile telefonunuzu sessize almanızı veya kaybolan telefonunuzu çaldırabilmenizi sağlıyor. Sadece telefonunuzdan belirlediğiniz ve sizin için en önemli olan bildirimleri size sunuyor. Bu sayede saatinizde bildirim yığını oluşması engelleniyor.

Haikara akıllı saat modeller

Şuan ön sipariş sürecinde olan akıllı saat aynı zaman da destek topluyor. Sipariş etmek ve detaylı bilgi almak için Haikara web sayfasını ziyaret edebilirsiniz

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz