31 Temmuz Cumartesi 2021

Evdeki cilt ve vücut bakımınızı profesyonel seviyeye taşıyacak cihazlar


Pandemi döneminde cilt bakım alışkanlıklarımız değişiklik gösterdi. Güzellik merkezlerine, kuaförlere gitmekten çekinenler cilt bakım rutinlerini evde kendileri yapacak şekilde düzenliyor. Cilt temizliğinden masajına kadar birçok farklı kategoriye hizmet eden ürünleri sizin için derledik:

Dr Pen M7-C Dermapen Cihazı

Dermapen, kalıcı makyaj ve fondöten uygulamaları için tasarlanan profesyonel bir cihazdır. 5 farklı hız ayarına sahip Dr Pen, 0.25 mm’den 2.5mm’ye kadar derinlik ayarında mikro iğneleme yapabilir. Cihazın hız ayarını açma-kapama tuşu ile yapabilirsiniz.

Dr Pen M7-C Dermapen cihazı yeni tip kartuş ve klipsli iğne kullanır. Cihazın derinlik ayarı ise iğne giriş kısmından kolaylıkla yapılabilir. Dermapen’i çalıştırmak ve kapatmak için açma-kapama tuşuna uzun basabilirsiniz. Kalıcı makyaj ve fondöten uygulamalarında kullanacağınız bu cihaz ile makyajlarınız profesyonel hale gelecektir.

FOREO Bear Akıllı Mikro Akım Cihazı

FOREO BEAR  , mikro akım teknolojisini kullanarak yüzdeki kasları çalıştıran bir anti-aging cihazı. Mikro akım teknolojisi cildin daha sıkı ve canlı görünmesi için, cilt hücrelerindeki mikro seviyedeki elektriği taklit ederek, yüz kaslarını çalıştırır. FOREO BEAR’ı dünyanın en güvenli mikro akım cihazı  yapan patentli  Anti-Shock System, cildi tarayarak mikro akımın cildi çarpma tehlikesini ortadan kaldırıyor.

 

Günümüz teknolojisine ayak uyduran FOREO, cihazları ile akıllı telefonlarınız arasında bağlantı kurmanızı sağlayan FOREO For You uygulaması ile gönülleri fethediyor. FOREO BEAR cihazını Foreo For You uygulaması ile eşleştirerek cildinize uygun mikro akım seviyesini ayarlayabilir, yaşlanma karşıtı cilt bakımınızı kişiselleştirebilirsiniz.

Önceden temizlediğiniz ve kuruladığınız cildinize, iletkenlik ve en etkili uygulama için su bazlı herhangi bir serumu uygulayın. Ardından FOREO For You uygulaması ile eşleştirdiğiniz BEAR cihazınız ile yüz kaslarınızı çalıştırıp, antiaging bakımınızın keyfini çıkarın. Cilt bakım rutinlerinize FOREO BEAR ‘ı günde 1 defa, maksimum 3 dakika olacak şekilde entegre edebilirsiniz. Düzenli kullanımda etkilerini 6-7 hafta içerisinde görmek mümkün.

Dermapolin Dermaroller

Dermopolin Dermaroller 1.00 mm boyutunda 540 adet micro iğne ile cildinizi sıkılaştırmaya yardımcı olur. Üzerinde bulunan iğneler ile cilde mikro kanallar açan cihaz, ölü hücreleri ciltten uzaklaştırarak cilt dokusunu düzeltir.

Kan dolaşımını arttırarak cildin yenilenmesine katkıda bulunan Dermapolin Dermaroller aynı zamanda selülit tedavisinde de kullanılıyor. Dermapolin Dermaroller’ı cildinize bir gün ara vererek uygulamalı ve cildinizi uygulamadan 6 saat sonraya kadar su ile temas ettirmemelisiniz.

FOREO UFO Akıllı Maske Terapi Cihazı

FOREO UFO akıllı maske terapi cihazı, üstün teknolojik özellikler ve Kore’nin maske formülü ile harmanlanmıştır. Cihaz, her bir maske terapisinden en iyi şekilde yararlanmanızı sağlamanızı sağlar. Kullanılacak FOREO maskesinin içeriğine uygun LED ışıklar, ısıtma-soğutma teknolojileri ve T-sonic titreşimler aktifleşir ve her maske için farklı bir terapi rutini mevcuttur.

FOREO UFO, 3 LED ışığını birleştirerek LED ışık terapisi ile cildinizi ev ortamında şımartabilirsiniz. Kırmızı, yeşil ve mavi LED ışık dalga boyları cildinizi canlandırmaya yardımcı olur. FOREO UFO’yu evdeki cilt bakım rutininize ekleyerek kendinizi şımartabilirsiniz.

Sizler evdeki cilt bakım rutininizi daha verimli hale getirmek için hangi ürünleri kullanıyorsunuz? Yorumlarda bizimle paylaşmayı unutmayın…

 

 

 

YAZAR: Sevde Sivri

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Netflix abone sayısı bir hayli artan Türkiye için yerli film ve dizi çalışmalarını sürdürüyor. Türk yapımlarına verdiği önem kadar Türk oyuncuları da önemseyen platform, oyuncuları yabancı yapımlarda da karşımıza çıkarıyor. Oyunculuğu ve önceki karakterleri ile izleyicileri kendine hayran bırakan Kıvanç Tatlıtuğ; Into The Night dizisinin 2. sezonuna konuk oyuncu olarak yer alacak. Into The Night 2. sezonunda Kıvanç Tatlıtuğ rol alacak 2020 yılında yayınlanmaya başlayan ve tüm dünyada popüler hale gelen Belçika yapımı dizi, 6 bölümlük ilk sezonunu başarı ile tamamladı. Jason George’un The Old Axolotl romanından esinlenerek ortaya çıkardığı Into The Night 2. sezonunda Kıvanç Tatlıtuğ’a da yer verecek. Dizide Tatlıtuğ’un yanı sıra Mehmet Kurtuluş‘un yanı sıra Stefano Cassetti, Laurent Capelluto, Pauline Etienne ve Babetida Sadjo gibi isimlerde yer alıyor. Fakat ünlü oyuncunun şimdilik hangi rolde yer alacağı bilgisi bulunmuyor. Aşk-ı Memnu dizisindeki oyunculuğu ile izleyicileri kendine hayran bırakan ünlü oyuncu; bu başarısını Kuzey Güney dizisi ile devam ettirmişti. Bu dizi Kıvanç Tatlıtuğ’un Netflix’teki ilk performansı olmayacak. Oyuncu, “Bir Denizaltı Hikayesi” ile seyirci ile buluşacak.

Into The Night 2. sezonda Türk oyuncu rüzgarı

Netflix abone sayısı bir hayli artan Türkiye için yerli film ve dizi çalışmalarını sürdürüyor. Türk …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir