18 Ağustos Perşembe 2022

Parmak iziyle açılan akıllı çanta


Parmak iziyle açılan akıllı çanta
Parmak iziyle açılan akıllı çanta

FYB London akıllı el çantası  “dünyanın en akıllı el çantası” olarak nitelendiriliyor. Kadınlar için oldukça pratik ve güvenilir kullanımı olan bu çanta görünüşü itibariyle de diğer çantalar gibi şık ve kullanışlı. Çantanın üzerinde bulunan biyometrik kilit sayesinde, parmak izinizle bu çantayı açabilir içerisine en değerli eşyalarınızı ve paralarınızı gönül rahatlığıyla koyabilirsiniz.

Bunun yanında, telefonunuzu hareket halindeyken şarj olmaya devam etmek için kablosuz bir şarj cebi ve önemli şarj kabiliyeti vaat eden dahili bir güç bankası var. Tam anlamıyla akıllı çanta FYB London, ihtiyacınız olan herşeyi karşılayacak gibi görünüyor.

Bluetooth ile uzaktan uyarı vermesiyle de sizi koruma altına alan bu çanta hırsızlıklara karşı önlem alıyor.  Bir siber suçlunun sizi hedef alabileceği olasılığı bile düşünülmüş ve bu yüzden  RFID kalkana sahip.

Bir Kickstarter kampanyası olan bu ürün Ağustos’ta görücüye çıkacak.  Önerilen perakende çanta için 399 dolar, toptan 450 dolar. FYB London Smart Çantasını bir indirimle ön sipariş verebilirsiniz: Çanta için 259 dolar, toptan 299 dolar. Sınırlı sayıda olacak ürün için acele etmenizde fayda var.

YAZAR: Seda Alkan

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

LG InsaView buzdolabı Türkiye’de satışa çıktı

LG InstaView Door-in-Door Buzdolabı 2022 serisi Türkiye’de satışa çıktı. LG ThinkQ ile uzaktan yönetilebilen akıllı …

1 yorum

  1. merhaba bu konu hakkında bende bir şeyler eklemek isterim :). Akıllı Çanta Nedir, Smartpack Nedir?
    Akıllı çanta diğer bir adıyla sihirli çanta teknoloji uyumlu bir çantadır. Yani telefon, tablet, bilgisayar, kulaklık ve şarj aletinizi rahatlıkla taşıyabileceğiniz özel bir çantadır. Ancak artıları bununla sınırlı kalmıyor. Bu çanta ile telefonunuzu tabletinizi ve bilgisayarınızı şarj edebileceksiniz. Akıllı çantaların bu ve bunun gibi bir çok özelliği mevcuttur. Neyse fazla uzatmadan hemen akıllı çantaların özelliklerine geçelim. İşte akıllı çantaların özellikleri:
    devamı burada: https://1nciblog.com/yeni-teknoloji-harikasi-akilli-canta-akilli-canta-ozellikleri/

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.