Profilo buharlı pişirici ile bebekler daha sağlıklı

0
428 Okunma
Profilo buharlı pişirici

Profilo Dayanıklı Ev Aletlerinin annelerin hayatını kolaylaştıran ürünlerden biri olan Buharlı Pişirici özellikle bebekleri katı gıdaya geçen annelerin mutfaktaki en büyük yardımcısı oluyor.

Bebeklerimizin sağlığı herşeyden önemlidir. Bebeklerin her zaman sağlıklı beslenmesi gerekir. Bebeklerimizin sağlıklı beslenmesi onları çeşitli hastalıklardan da korur. Bu yüzden profilo, buharlı pişirici özellikli elektrikli ev aleti geliştirdi. Özellikle anneleri sevindirecek bu ürün, bebeklerine hazır ve sağlıksız gıdalar yedirmek yerine evde sağlıklı yiyecekler hazırlamayı tercih eden kadınlar için geliştirilmiş bir ürün.

Profilo Buharlı Pişirici et ve sebzelerin besin değerlerini kaybetmeden pişmesini sağlarken bebeklerin bu döneminde onlara sağlıklı lezzetler sunuyor. Anneler hazır gıdalardan uzak durmak istiyorlar. Özellikle günümüzde sağlıksız besinlerden ortaya çıkan hastalıklar anneleri oldukça ürkütüyor. Bu buharlı pişirici sayesinde anneler artık her zaman bebeklerine sağlıklı yemekler yapabilecek ve onların sağlığını koruyabilecek.

Bebeklerin hastalıklara karşı direnci çok azdır. Çok çabuk hasta olabilirler ve anneler de bu duruma oldukça üzülebilir. Bebeğinizin en doğru şekilde beslenmesi için evde kendiniz hazırladığınız besinleri tercih etmeniz gerekir. Tabi bu besinlerin doğal olması da çok önemli. Piyasada genetiğiyle oynanmış birçok ürün mevcut. Bunlardan uzak durmalı ve olabildiğince doğal besinler tercih edilmeli.

Sadece bebekler için değil bizler içinde sağlıklı beslenmek oldukça önemli. Bu yüzden önce sağlığımız için yediğimiz besinlere oldukça dikkat etmemiz gerekmekte.

Profilo Buharlı Pişirici ile bebekler daha sağlıklı yetişiyor

Profilo Dayanıklı Ev Aletleri’nin Buharlı Pişirici ürünü, üç adet pişirme haznesi ile aynı anda üç farklı yiyeceği kokuları birbirine karışmadan pişirmeye olanak sağlıyor. Buharda pişirme yöntemi sayesinde yiyecekler fazla yumuşamıyor, şekil değiştirmiyor, besin değerini ve lezzetini kaybetmiyor.

Profilo Buharlı Pişirici’nin çorba, pilav pişirmek için de ayrı bir haznesi bulunuyor.

Buharda pişmiş ilk Sebzelerim (6ay)

1 küçük Havuç,

1 küçük Patates,

1 küçük Brokoli

Havuç ve patatesin kabuklarını temizledikten sonra yaklaşık 5 cm uzunluğundaki çubuklar şeklinde doğrayın. Brokoliyi küçük küçük ayırın. Saplarını kesmeyin. (Saplarından bebeğiniz tutarak yiyecek)

Hazırladığınız sebzeleri Profilo Buharda pişiriciye kat kat yerleştirin. 25-30dk. kadar pişirin. Ilıyınca bebeğinize ikram edin.

Daha fazla bilgi için burayı tıklayabilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz