Profilo Pluris Plus elektrikli süpürge

0
596 Okunma
Profilo Pluris Plus elektrikli süpürge

Baharın gelmesi ile evlerde bahar temizliği telaşı da başladı. Bahar temizliği öncesi evimizde yardımcı teknolojik ürünler hayatımızı kolaylaştırmaya devam ediyor.Ev temizliğinin olmazsa olmazı elektrikli süpürgeler de soğuk kışın tüm izlerini süpürmeye hazır. Derinlemesine temizlik için Profilo Pluris Plus Elektrikli Süpürge bu bahar ev temizliğinizin en güçlü yardımcısı olacak.

Bahar ayları, aynı zamanda geniş ev temizliğinin de habercisi. Dip köşe temizliğin vazgeçilmezi ise elektrikli süpürgeler. Profilo PSU7A330 kodlu Pluris Plus Elektrikli Süpürge, bu bahar temizliğinde de dayanıklı annelerin yanında.

Profilo Pluris Plus Elektrikli Süpürge, yüksek temizlik performansına sahip olmasının yanı sıra, yüksek enerji verimliliği ile maksimum enerji tasarrufu yaparak aile bütçesine de katkı sağlıyor. Cebinden tasarruf etmek isteyen kadınlar için iyi bir seçenek olabilir.

PSU7A330 Pluris Plus ile Evler Tertemiz

Profilo Pluris Plus Elektrikli Süpürge yeni nesil geliştirilmiş motor teknolojisi ve maksimum seviyede dahi 70 dB’lik sessiz çalışma özelliği ile temizlik ihtiyacı duyulan her an kimseleri rahatsız etmeden temizlik yapma imkanı sağlıyor. Temizlenmesi en zor ev eşyası olarak kabul edilen halı temizliğinde sunduğu üstün temizlik performansıyla göz dolduran ürün AB enerji etiketine uygun özellikleri ve A sınıfı enerji verimliliğiyle enerjiden tasarruf sağlıyor.

Yıkanabilir HEPA10 filtresi sayesinde A sınıfı hava filtreleme özelliği bulunan Profilo Pluris Plus, özellikle çocuklu evler ve alerjik bünyeye sahip olanlar için hem içine çektiği tozları ve kirleri hapsederek hem de ortam havasını dahi temizleyerek geride tertemiz havaya sahip bir ev bırakıyor. 5 litre toz alma kapasitesine sahip PSU7A330 Pluris Plus’ın toz ile teması minimuma indiren hijyenik ve kilit mekanizmalı toz torbas ürünün kullanıcılarına sunduğu bir diğer önemli kullanım kolaylığı. Profilo Pluris Plus, ergonomik kullanıma sahipbüyük açma/kapama düğmesi kenar-köşe ve döşemeler için özel süpürme başlıkları, elektronik emiş gücü ayarı, yatay veya dikey park etme özelliği, toz torbası doluluk göstergesi ile hızlı ve mükemmel bir temizlik vaad ediyor.

Profilo ev hanımlarına yardımcı olmak için geliştirdiği teknolojileriyle kadınların beğenisini kazanmaya devam ediyor. Profilo ürünleriyle ilgili daha fazla bilgi için  buraya tıklayabilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz