Siemens FlexInduction teknolojisine sahip ocak

0
650 Okunma
Siemens FlexInduction ocak
Siemens FlexInduction ocak

İyi yemek pişirmek sanat ile kusursuz teknolojinin bileşimidir. Doğru ocağı seçmek de iyi yemek pişirmek için atılacak ilk adımlardan biridir. Güzel yemekler pişirmek için en iyi yardımcımız olmaya aday bu teknolojik ocaklar kişiye özel model seçenekleriyle göz dolduruyor.

Siemens yemek pişirmeyi daha kolay, rahat ve keyifli hale getirmek için birçok akıllı özelliğe ve yenilikçi teknolojiye sahip flexInduction ocakları sunar.

Tek pişirme bölgesi, binlerce olasılık

Tencere ve tavalarınızla onlarca farklı yemek yapabilirsiniz. Kullanım amacınız, onlarla pişirdiğiniz yemekler kadar çeşitli olabilir.

Siemens flexInduction özelliği ile ocağınızı tencere ve tavalarınıza uyum sağlaması için rahatça ayarlamanız mümkündür. flexInduction, geleneksel olarak düzenlenmiş iki pişirme gözünün yanında, tek bir büyük pişirme gözü oluşturacak şekilde birleştirilebilen dikdörtgen indüksiyon ocak gözleri sunar. Bu sayede pişirme kaplarınızı istediğiniz gibi yerleştirmeniz mümkün hale gelir.

Siemens VarioInduction ile daha fazla esneklik

VarioSurface maksimum pişirme keyfi için ideal alan sağlar. Her türlü tencere ve tavayı onun 24 x 40 cm’lik alanı üzerine koyabilirsiniz. Esnek indüksiyon yüzeyi üstündeki pişirme kaplarının sayısını, ebadını ve şeklini otomatik olarak tespit eder.

Siemens flexInduction: Esnek pişirme için esnek pişirme bölgeleri.

flexSurface maksimum pişirme keyfi için bol miktarda alan sağlar, çünkü her türlü tencere ve tavayı onun 24 x 40 cm’lik alanı üzerine koyabilirsiniz. Esnek indüksiyon yüzeyi üstündeki pişirme kaplarının sayısını, ebadını ve şeklini otomatik olarak tespit eder.

Hızlı ısınma, hızlı soğuma ve hızlı pişirme keyfi.

İndüksiyonlu ocak gözleri daha da hızlıdır. Siemens indüksiyon sistemleri gazlı sistemler kadar hassas şekilde ayar yapılabilmesine olanak sağlar ve en az gazlı sistemler kadar hızlıdır. Ocak gözü neredeyse anında ısınır, kısa sürede pişirme işlemini tamamlar ve kapatıldığında çok hızlı şekilde soğur. İndüksiyonlu ocaklar hızlı ve güvenlidirler. Temizlemesi de oldukça kolaydır. Ayrıca zaman ve enerjiden tasarruf sağlar.

Siemens flexInduction ile misafirlerinizi hayran bırakın.

Hangi menüyü planlarsanız planlayın, flexInduction pişirme yüzeyi ile tencere ve tavalarınız doğru zamanda doğru yerdedir.

Modellerine göre fiyat değişikliği gösteren  FlexInduction teknolojisine sahip Siemens ocaklar ile ilgili daha fazla bilgi için buraya tıklayabilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz