4 Haziran Perşembe 2020

Sıkıcı sunumlarınızı HP Elite ile kıvırın


HP Elite Presenter Mouse, akıllıca her iki dünyanın da en iyisini sunar. Mat saplı ve üstünde mikro renkli kontrol paneli olan sade siyah bir cihaz olan Elite Presenter Mouse, uzaktan kumandalı lazer sunum ünitesinden tamamen çalışan fareye geçiş yapmak için hafifçe tam bir 180 ° dönüş yapar. Bir tarafta sunum kontrolleri diğer tarafta fare tuşları ile Elite Presenter fare, her iki rolü de ustaca oynar ve böylelikle bir saniye içinde seçtiğiniz araçlar arasında geçiş yapmanızı sağlar.

Hem mouse hem mousepad!

HP Elite Presenter fare nasıl çalışır?

HP Elite, bir PC ile Bluetooth üzerinden bağlanır ve bağlı cihazdan 30 feet etkileyici bir aralıkta çalışır. İleri ve geri kontroller ile merkezi düğmeyi kullanarak nesneler ve bağlantıları seçerek / tıklayarak sunumunuzda gezinebilirsiniz. Hatta, bir lazer noktasını ekranda bir lazer ışını olmadan herhangi noktaya vurgulamanızı veya işaret etmenizi sağlayan sanal bir lazer nokta düğmesi içerir. Uzaktan kumanda uzamsal farkındalığa ve hareket izlemeye sahiptir aynı zamanda ekranı kontrol ederek, konumunu kontrol etmeni sağlayan bir nokta desteği sağlar.

hp elite presenter mouse ile ilgili görsel sonucu

Sunucu arayüzündeki kontrollerin üzerinde, fare için bir sensör barındıran küçük bir pencere bulunur. Fareyi ters çevirin ve tutamacı çevirin; Elite, bilgisayarınızı doğal bir şekilde çalıştırmak için sağ ve sol tıklamalara güvendiğiniz için doğal olarak açılı gövdesini uygun bir tutuş için kullanmanıza izin verecek şekilde Fare moduna geçer. Geri katlayın, kapatın ve HP Elite Presenter Mouse deri kılıfına ve dizüstü çantanıza kolayca kayar; neredeyse hiç yer kaplamaz!

hp elite presenter mouse ile ilgili görsel sonucu

HP Elite Presenter Mouse2018 yılında Red Dot Ürün Tasarım Ödülü’ kazanmıştır.
Kullanım videosuna aşağıdan erişebilirsiniz.?

Tasarımcı: HP

YAZAR: hilal alkan

Tasarıma olan merakı ve ilgisi ile Görsel İletişim Tasarım Bölümü'ne başlayan, ardından ufak ufak sosyal medya alanına kayan yazarımız şu an güncel olarak trend sosyal medya konularında yazmaya devam ediyor tasarımla olan bağını hiç koparmıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Pinterest satın alma ozelligi

Pinterest için yeni dönem: Gör, çek, satın al!

Pinterest yeni fikirler bulmak ya da güzel yaratıcı fikirleri paylaşmak açısından oldukça iyi bir platform. …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir