Siz evde yokken yemek yapan tencere :)

1
1.365 Okunma
Annelerimizin kullandığı düdüklü tencereleri hatırlayanlar vardır muhakkak. Yemekler tam kıvama geldiğinde haber verir ve böylece ocağın altını kapatırlardı. Şimdiki tencereler ise, biraz daha akıllı diyebiliriz. Mesela size Crock-Pot Smart Slow Cooker’dan söz edelim.
Hem tencere hem de ısıtıcı görevi gören bu ürün, akıllı telefonunuza Wi-Fi, 3G ya da 4G üzerinden bağlanarak iş görebiliyor. Ürünün amacı, siz nerede olursanız olun, yemek saati yaklaştığında geç kalmadan ve sıcak bir şekilde yemeğinizin hazır olmasını sağlamak.

Yemeklerinizi her daim sıcak tutabilirsiniz!

Slow Cooker olarak adlandırılan ve yemeğinizin ağır ağır ve güzel pişmesini sağlayan tencere sistemini telefonunuzdan da kontrol edebilirsiniz. WeMo adlı yazılım şirketi ve Crock-Pot adlı Amerikan tencere-tava firmasının ortaklaşa ürettikleri akıllı tencere oldukça dikkat çekici özelliklere sahip.
Crock-Pot 6Slow Cooker olarak tabir edilen ve evde olmadığınız zamanlarda bile yemeğinizi ısıtmaya başlayan bu tencere ile yemeğinizin evinize geldiğiniz anda hazır bir şekilde olmasını sağlayabilirsiniz30 dakika ila 20 saat arasında herhangi bir yerde pişirecek şekilde ayarlanabilir ve zaman dolduğunda otomatik olarak bir ‘sıcak tutma‘ ayarına geçebilirsiniz.
WeMo tarafından geliştirilen uygulaması sayesinde istediğiniz yerden kontrol edebilme özelliği ile dışarıda zaman geçirirken, alışverişte, komşuda ya da işte veya toplantıdayken olabilecek değişikliklere göre istediğiniz gibi ayarlama yapabilirsiniz. Ürünün fiyatı ise 130 Dolar.

1 Yorum

  1. Basliga cevap veriyorum: Ben evde yokken yemek yapsa ne yazar. Ben eve gelince yemek yapsa ya. Tatilden dondugumde mesela. Ev bom bos oluyor genelde.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz