9 Aralık Perşembe 2021

Skin Motion ile dövmelerinizi seslendirin!


skin motion

Özellikler yaz ayları yaklaşırken dövme yaptıranların sayısı artıyor. Dövme yaptırmak isteyen kişiler ya kendileri için önemli olan yada sevdikleri ile bir anısının olduğu simgeleri, dövme yoluyla vücutlarında sonsuza dek gezdirmek istiyor. Peki hiç sevdiğiniz insanın sesini dövme yaptırmayı düşündünüz mü? Skin Motion ile sevdiğiniz sesleri her an yanınızda gezdirebilirsiniz.

Dövmeleri seslendiren uygulama Skin Motion

skin motion

Geçtiğimiz zamanlarda çok popüler olan ve birçok kişinin de tercih ettiği ses dalgalarından dövmeler akıllı uygulamalar sayesinde daha gerçekçi olabiliyor. Skin Motion uygulaması da tam olarak bu alanda hizmet veriyor. 30 saniyeye kadar olan ses dalgalarını okuyabilen uygulama, Soundwave yöntemi ile oluşturlan dalgaların tendeki görüntüsünü sese çevirebiliyor. Örneğin, eşinizin veya sevgilinizin size “Seni seviyorum” dediği ses dalgasını vücudunuza dövme yaptırdıktan sonra, uygulamaya girerek teninizdeki dövmenin olduğu yere kamer yoluyla okutuyorsunuz. Daha sonra uygulama ses dalgasından oluşan dövmeyi sese çeviriyor. Kullanımı oldukça basit uygulamanın hem Android hem de iOS sürümü mevcut.

Uygulamanın tanıtım videosunu aşağıdan izleyebilirsiniz.

 

Skin Motion uygulamasının Android ve iOS linklerine buradan ulaşabilir, uygulama hakkındaki daha detaylı bilgiler için web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

 

YAZAR: Ayşenur Sandıkçı

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

TikTok’tan 2021 en’ler listesi; ‘TikTok’ta Bu Yıl’

Dünyanın en çok kullanılan sosyal medya platformlarından biri olan TikTok, bir çok konuda video ve …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir