Sony WS620 Bluetooth özellikli Walkman

0
683 Okunma
Sony WS620 bluetooth Walkman
Sony WS620 bluetooth Walkman

Sony’nin suya ve toza dayanıklı yeni WS620 Serisi Walkman’i, ister suda olsun isterse karada, sevdiğiniz egzersize odaklanmanıza imkan veriyor. Artık, Bluetooth Kablosuz Teknolojisine de sahip olan bu sağlam hepsi bir arada kablosuz MP3 Çalar, daha uzun ve yoğun antrenmanların vazgeçilmezi olacak.

Her mevsimde kullanın: yağmur, güneş, kar veya denizde

WS620 Serisi’nde, en iyi idman yaptığınız koşullara dayanmak üzere üretilen etkileyici iki kablosuz spor Walkman NW-WS623 (4GB) ve NW-WS625 (16GB) yer alıyor. -5 ila 45 derece arası sıcaklıklarda çalışan ve IP6X standardında toz gibi küçük parçacıklara dayanıklı olan Walkman Serisi, plajlardaki egzersizlerinizde de size mükemmel şekilde eşlik ediyor. Sıcak bir günde yüzerek serinlemek istiyorsanız, her ikisi de su geçirmez olan bu modeller, ister havuzda ister denizde 30 dakika boyunca 2 metreye kadar suyun altında kullanılabiliyor.

Hız, yoğunluk ve dayanıklılık için üretildi

WS610 serisine göre %35 daha küçük olan, ince ve hafif tasarımı ile WS620 serisi, kulağınıza konforlu bir şekilde oturuyor. Siyah, mavi, misket limonu sarısı ve beyaz renklerle geniş renk yelpazesi sunuyor. Kulağa tamamen oturan yapısıyla hangi hareketi yaparsanız yapın kulaktan düşmüyor.

Yeni WS620 Serisi ile Sony ilk defa, su geçirmez bir Walkman için, Ortam Sesi modu adı verilen eşsiz gürültü kontrol teknolojisini de sunuyor. Bu teknoloji, daha iyi bir idman için, dilediğiniz zaman etrafınızdaki sesleri de duymanıza imkan veriyor.

Nerede antrenman yaparsanız yapın, WS620 Serisi ile, tek dokunuşla kolayca devreye giren Ortam Sesi modu, dinlediğiniz müzik dışında çevredeki sesleri de net şekilde duymanıza imkan veriyor. Bu özellik, bisikletle gerçekleştirdiğiniz dayanıklılık artırma idmanlarında dışarıdaki kuşların sesini cihazınızı çıkarmadan duymanıza ve tek bir anı bile kaçırmaksızın birlikte idman yaptığınız arkadaşınız veya antrenörünüzle konuşmanıza imkan veriyor.

Uyan, hazırlan ve çık

Hızlı Şarj, Walkman’i sadece 3 dakikalığına şarja takarak aralıksız 60 dakikalık idmana hazır olmanız anlamına geliyor.a da dilerseniz, pili tam olarak şarj ederek sevdiğiniz parçaları 12 saate varan bir süre boyunca dinleyebilirsiniz.

Mükemmel sadelik

Sadece Walkman’i bilgisayarınıza bağlayın, dinlemek istediğiniz dosyaları sürükleyip bırakın; artık size yük olacak ekstra bir aparat olmayacak. a da dilerseniz, telefonunuzla Bluetooth ya da NFC üzerinden tek dokunuşla bağlantı kurarak idman şarkı listenizi yanınızdan ayırmak istemediğiniz telefonunuzdan çalabilirsiniz.

Daha fazla bilgi için burayı tıklayın.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz