Sony Xperia XZ kamerası ve mobil güzellik uygulamaları

0
364 Okunma
Sony Xperia XZ’nin kamerası ve mobil güzellik uygulamaları
Sony Xperia XZ’nin kamerası ve mobil güzellik uygulamaları

Akıllı telefonların hayatımızın vazgeçilmez bir parçası olduğu günümüzde geçici bir hevesten teknolojik bir fenomene dönüşen selfie’ler hayatın her alanında kullanılıyor, kapsamlı güzellik uygulamaları son dönemde herkesin ilgisini çekiyor. Özellikle kadınlar için olan güzellik uygulamaları oldukça sevildi ve popüler oldu.

İşte Xperia XZ ile deneyebileceğiniz dört güzellik uygulaması:

Son dönemin en popüler güzellik uygulamaları arasında yer alan Hair Color Studio, Makeup Genius, Beauty Camera ve Perfect 365 Google Play Store üzerinden tüm Android cihazlara olduğu gibi Xperia XZ’ye de indirilebiliyor. Xperia XZ, bir fotoğraf makinesinin tüm işlevlerini fazlasıyla yerine getirebildiğinden, bu uygulamaları indirmek ve kullanmak için ideal bir akıllı telefon. Sony’nin kamera özellikleri ile beğeni toplayan akıllı telefonu Xperia XZ, mükemmel selfie’ler için 13 MP ön kameraya sahip ve 22mm/90-derece geniş açılı lensi ile ne kadar kabalık olursa olsun grup selfie’lerinizde kimseyi dışarıda bırakmıyor. Xperia XZ, hareketli anları bile net yakalayan 23 MP’lik kamerasıyla en güzel halinizi yansıtıyor.

Hair Color Studio uygulaması, yeni saç rengi ve saç stilleri denemenizi sağlarken, bu yaz yeni bir görünüm düşünen herkes için en mükemmel tercihte bulunmasına yardımcı oluyor. Xperia XZ ile çektiğiniz selfie’nizi yükledikten sonra eklemek istediğiniz saç rengi ve stillerini sınırsız seçenek ile deneyebiliyorsunuz. Böylece kuaför salonlarında uzun saatler kalmadan saç rengi ya da kesiminin size uygun olup olmadığını görmenin harika yolunu keşfedebilirsiniz.

Günümüzün en çok tercih edilen makyaj uygulamalarından olma özelliği taşıyan Makeup Genius çeşitli güzellik ürünlerini test etmenize olanak sağlıyor. Makyaj malzemelerini satın almadan önce selfie’nizi çekerek ürünlerin sizin yüzünüzde nasıl durduğunu görebilirsiniz. Bu uygulama, doğrudan yüzünüze uygulanan bir makyaj filtresi oluşturuyor.

Beauty Camera uygulaması yeni görünümler oluşturmanıza ve fotoğrafları düzenlemenize olanak tanıyor. Çekeceğiniz selfie’yi yükledikten sonra fotoğrafı rötuşlayabiliyor, eyeliner, maskara gibi birçok makyaj malzemesini online olarak yüzünüze uygulayabiliyorsunuz.

Beauty Camera uygulaması ile benzerlik gösteren Perfect 365 makyaj uygulaması ile her bir fotoğrafınızın sonucu gerçekten harika ve inanılmaz derece gerçekçi görünüyor.

Daha fazla bilgi için  buraya tıklayabilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz