20 Mayıs Pazartesi 2019

Spotify hikayeler özelliği geliyor


Birçok uygulama hikayeler özelliği ile karşımıza çıkıyor. Snapchat ile başlayan bu furya sonrasında Instagram ile devam etti. Şimdi ise sıra Spotify’a geldi. Müzik servisi Spotify hikayeler özelliği üzerinde çalışıyor.

Gün geçtikçe bütün platformlara yayılmayı başaran hikayeler trendi halen daha yayılmaya devam ediyor. Spotify da bu trende ayak uyduran şirketlerden biri.

Şimdilik test aşamasında olan Spotify hikayeler, piyasaya sürüldüğünde Storyline ismiyle tanımlanacak. Özellik tahmin edeceğiniz gibi Instagram ve Snapchat ile benzer şekilde çalışacak. Ek olarak, sanatçı ile dinleyici arasında iletişim de bu hikayeler üzerinden kurulacak.

Sanatçılar kendileri de hikaye atabilecek. Bu hikayeler şarkıların altında görünecek. Böylece etkileşim dinleyiciler için daha da kolay olacak.

Bu özellik şu anda bazı sanatçılar tarafından deneniyor. Eğer Spotify pozitif yorumlar alırsa bu özelliği tüm sanatçılar için açacak.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Spotify asistan oluyor, ‘Hey Spotify’ geliyor

Çevrimiçi müzik platformu olarak hayatımıza giren Spotify, geliştirmelerini sürdürüyor. Yalnızca uygulama içi geliştirme yapmayan şirket, …

Bir Cevap Yazın