21 Ocak Perşembe 2021

Suyunuzun sıcaklığı istediğiniz derecede hazır!


Hava durumu aynı fikirde olmasa bile, 10FF su ısıtıcısı ile kızarmış bile kalabilirsiniz! Sıradan su ısıtıcılarının aksine, sıcaklığı kullanıcının tam tercihine göre ayarlama kabiliyeti sağlayan minyatür bir ocağa sahip ısıtıcıdır, tercihiniz ılık veya sıcak ise, ister istediğiniz şekilde kahve veya çayın tadını çıkarabilirsiniz. Sadece ayarla, unut ve sonra devam et!

kettle_01

Kolay tasarımı ile kullanımı da oldukça basit. Normal bir kettle’dan daha minimal boyutlara sahip bu ısıtıcıyı, çalıştırmanız için çevirmeniz yeterlidir. 2 adet derecesi bulunan ısıtıcının bir ılık butonu bir de kaynama butonu bulunmaktadır.

kettle_02

10FF ısıtıcı neden alınır?

Bunun sebebi oldukça taşınabilir oluşu ve her yere götürülebilir oluşu bizce. Tasarımının farklı ve tıpkı bir su şişesini andırıyor oluşu da aynı şekilde seçici bir sebep oluyor. Siz isterseniz ılık isterseniz de sıcak seviyeye ayarlayın ve gerisini ona bırakın. Aynı zamanda istediğiniz sıcaklığı da 24 saat muhafaza edebiliyor.

Mutfakta zaman kazandıran ürünler

kettle_04

kettle_05

kettle_07

Tasarımcı: Ping I Chou

YAZAR: hilal alkan

Tasarıma olan merakı ve ilgisi ile Görsel İletişim Tasarım Bölümü'ne başlayan, ardından ufak ufak sosyal medya alanına kayan yazarımız şu an güncel olarak trend sosyal medya konularında yazmaya devam ediyor tasarımla olan bağını hiç koparmıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Project hazel

Tasarımı ile fark yaratan maske: Project Hazel

Koronavirüs salgını nedeniyle maske kullanmak hepimiz için zorunluluk haline geldi. Özellikle gün boyu dışarda olan …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir